Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827: Totland

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 62 38.3%
  • İyi

Kullanılan: 67 41.4%
  • Orta

Kullanılan: 19 11.7%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.5%
  • Çok kötü

Kullanılan: 10 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk öncelikle Puding iyi biri gibi ama cidden belli olmaz ilk evlenmeyi istemiyor falan sandım ama baya istekli. Bizimkileri tanıyor da olabilir. Sonradan kötü de çıkabilir. BM bizimkilerin geldiğini biliyor. Değişik bir arc bizi bekliyor. BM 'ın karamsarlıkları sonradan ortaya çıkacak herhalde.. Umarım o güç kullanarak bir şey alan adamları ile bizim Namiler vs falan yapmaz. Aslında bu bölüm Jinbei nin çıkmasını bekledim ama o plan falan yapmış herhalde kritik bir zaman da ortaya çıkabilir.

Üstün açık uyuma Hasan. :S
Sanji'nin arcı olacak. Onun ateşi kalbinin derinliklerinden geliyor. Kaptanını öyle bir durumda gördü mü Kairoseki nedir? Zoro Kairoseki kesecekse Sanji'de eritecektir?

@Kral
Sahne muhteşem olacaktır. Luffy'inin kairoseki kelepçesini erittiğini gören Big Mom Sanji'nin bacağını koparıp yiyecektir.:D Bunu gören Luffy ise....

Devamı sonra.:D

@Mr. Crocodile

Hayalsiz olur mu bu iş?

Sanji'nin arcı olacak. Onun ateşi kalbinin derinliklerinden geliyor. Kaptanını öyle bir durumda gördü mü Kairoseki nedir? Zoro Kairoseki kesecekse Sanji'de eritecektir?

@Kral
Sahne muhteşem olacaktır. Luffy'inin kairoseki kelepçesini erittiğini gören Big Mom Sanji'nin bacağını koparıp yiyecektir.:D Bunu gören Luffy ise....

Devamı sonra.:D

@Mr. Crocodile

Hayalsiz olur mu bu iş?
Sanjiyi o kadar eziyor ki artık Dıable Jambe yaparken ayağı kayıp düşecekmiş gibi hissediyorum durum o kadar vahim :D

Nereye basıyorlar la abartma o kadar Luffy'e basarlar o adada konuşturmayın beni şimdi.
Yonkou la bu :D
En fazla sözlü muhabbet geçer gibi yoksa şuan ki takımla ada basmayı bırak adaya adım bile atmasınlar bence :)
Belki Bigmom'ın adası olduğunu bilmeden gaza gelip çıkarma yaparlar :D Hem bilseler ne olur, hepsi yürek yemiş adamlar(Bellamy hariç) basarlar be!
Direkt Sabo ve Dragon geliyormuş. :(
Luffy iyileşince eski haline dönmüştür hemen bi şey olmaz ellam.
Bilmem, Dragon'un umrunda olmayabilir.

Belki Bigmom'ın adası olduğunu bilmeden gaza gelip çıkarma yaparlar :D Hem bilseler ne olur, hepsi yürek yemiş adamlar(Bellamy hariç) basarlar be!

Bilmem, Dragon'un umrunda olmayabilir.
1 saat sonra şişe geçirirler bizimkileri ohhh Big Mom da keyif çatar.
La adamın mekanını basıyorsun yanında savaşacak eleman bile yok adam akıllı elek yaparlar Luffy'i orada elek hey gidim hey :D

1 saat sonra şişe geçirirler bizimkileri ohhh Big Mom da keyif çatar.
La adamın mekanını basıyorsun yanında savaşacak eleman bile yok adam akıllı elek yaparlar Luffy'i orada elek hey gidim hey :D
Basmasınlar bunlar adayı dediğim elinde vivre kartı olan herkes :S Hani daha 10-15 bölüm önce müttefik olan filo falan. Hala adam yok diyor :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık