Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827: Totland

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 62 38.3%
  • İyi

Kullanılan: 67 41.4%
  • Orta

Kullanılan: 19 11.7%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.5%
  • Çok kötü

Kullanılan: 10 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bigmom tam manyak çıkacak. Son 25 bölümü falan okumayan beni acaba devam etsem mi tekrardan diye düşündürdü.

Luffy'nin yanındakiler içinde Luffy'den sonraki en güçlü adam Sanji'yse Big Mom inmez.
Zaten Big Mom'un inme ihtimalini ben hep çok düşük olarak gördüm. Hatta bunla ilgili konu açıp epey uzun bir yazı yazmıştım. Şu anda BM'yi tokatlamak için sebep görünmüyor. Kadını tahtından indirirsek ''Şurdan geçiyordum, uğramışken bari bir de yonkou indireyim.'' tarzı bir şey olacak.

Luffy kendisine yemek verdi diye Rebecca için Doff'a dalan adam. Şimdi bu adama BM'nin kızı yemek verdi,
yakasını kurtardı. Gitgide indirme ihtimalimiz azalıyor.
De...
Merak ettiğim Sanji'den güçlü kimi bekliyon? Pedro mu, Jinbei mi, Pekoms mu, Bege mi?
Adam tayfadaki en güçlü 3 adamdan biri. Ark Sanji'nin arkı. Adam parlayacak işte bu ark. Jinbei'nin Sanji'den daha güçlü olarak tayfaya katılacağını beklemiyosundur herhalde. 20 yıl yatırım yaptığı adamın yerine başkasını koymaz bu mangaka artık. En güçlü üçlü tayfada hiç değişmez bu vakitten sonra.

Zaten Big Mom'un inme ihtimalini ben hep çok düşük olarak gördüm. Hatta bunla ilgili konu açıp epey uzun bir yazı yazmıştım. Şu anda BM'yi tokatlamak için sebep görünmüyor. Kadını tahtından indirirsek ''Şurdan geçiyordum, uğramışken bari bir de yonkou indireyim.'' tarzı bir şey olacak.

Luffy kendisine yemek verdi diye Rebecca için Doff'a dalan adam. Şimdi bu adama BM'nin kızı yemek verdi,
yakasını kurtardı. Gitgide indirme ihtimalimiz azalıyor.
De...
Merak ettiğim Sanji'den güçlü kimi bekliyon? Pedro mu, Jinbei mi, Pekoms mu, Bege mi?
Adam tayfadaki en güçlü 3 adamdan biri. Ark Sanji'nin arkı. Adam parlayacak işte bu ark. Jinbei'nin Sanji'den daha güçlü olarak tayfaya katılacağını beklemiyosundur herhalde. 20 yıl yatırım yaptığı adamın yerine başkasını koymaz bu mangaka artık. En güçlü üçlü tayfada hiç değişmez bu vakitten sonra.
Bu ark Big Mom arkı. Nasıl Robin kaçırıldı ya aynı şey işte. Robin'in hikayesi Enies Lobby'ye yedirilmişti. Aynı muhabbet.

Sen beni herhalde yanlış anladın ya da ben tam ifade edemedim kendimi. Big Mom kötü birisi.
VS Yonkou Saga'da başladı. Big Mom'ın arcındayız. Bu ablamız inecekse Sanji'den daha güçlü kişilere ihtiyaç var.

Bu ihtiyaç da davetlilerden ve Vinsmoke ailesinden karşılanacak gibi gözüküyor. (Sanji'nin babası ve abileri)

Bu ark Big Mom arkı. Nasıl Robin kaçırıldı ya aynı şey işte. Robin'in hikayesi Enies Lobby'ye yedirilmişti. Aynı muhabbet.

Sen beni herhalde yanlış anladın ya da ben tam ifade edemedim kendimi. Big Mom kötü birisi.
VS Yonkou Saga'da başladı. Big Mom'ın arcındayız. Bu ablamız inecekse Sanji'den daha güçlü kişilere ihtiyaç var.

Bu ihtiyaç da davetlilerden ve Vinsmoke ailesinden karşılanacak gibi gözüküyor. (Sanji'nin babası ve abileri)
Bizim pisicik Marcolarla beraber atlamasın düğüne :D Jinbei falan da var. Ordan bi yerden Garpta çıksa ne gülerim :D

Hiç sorma Mama beni de şüphelendirmedi değil.
Garp'ın torunu mu diye falan sormuştu çıkarsa komedi olur. Kraker falan yiyorken görmek isterim :D
Bende ondan dedim zaten :D ''Yaşlandım ama ölmedim'' diye ilk adamın hayatını kaydırır falan :D

Gelmesin pisicik ile Marco'lar da başka karakterler görelim. Marco zaten cepte artık. :D

Garp gelse efsane olur ya efsane. :D Bir de hafif böyle aşklı bir şeyler olsa komik olur baya.
Marco varsa güzel savaş olur ama şimdi :D Ama o Kaidoda gelcek yüksek ihtimal. Hani aklıma biride pek gelmiyor. Croco falan ne işi olur orda zaten olsa ne yapabilcek duruma var. E Lucci falan hadi bağlantılardan orda olsa niye Luffye yardım etsin durumu var. Hani eskilerden aklıma pek biri gelmiyor. Garp çıkabilir ama Garp gelsin özledik gavatı :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık