Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 827: Totland

Bölüm Nasıldı?

• Çok iyi

Kullanılan: 62 38.3%
  • İyi

Kullanılan: 67 41.4%
  • Orta

Kullanılan: 19 11.7%
  • Kötü

Kullanılan: 4 2.5%
  • Çok kötü

Kullanılan: 10 6.2%

• Kullanılan toplam oy
    162
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pedro'nun başka bir olayı çıkacak gibi ihanet edeceğine pek ihtimal vermiyorum.
Animasyon hatası derken çok dikkat etmedim nerede ?
Videoda saniye 0.22
Sanji'nin ters gözünü açmışlar, kaşı da yanlış tarafa eğmişler.
Hayır ters gözünü açıyosunuz kaşını yanlış tarafa doğru eğmeyin bari, kaşını doğru yapsalar hadi neyse... :D

Şeytani bir kurban dedikten sonra aklıma kurban edilecek iki isim geldi.
1- Sanji. Germa66 Şeytan ordusu olarak biliniyor.
2- Luffy. Roger öldükten sonra Ace için şeytanın kanını taşıyorum vb. cümleler duyduk. Roger gibi başka bir D. ve aynı hayale sahip birisi. D.'ler için tanrıların doğal düşmanı deniyor. Tanrının doğal düşmanı mantıken şeytandır.
İçimden bir ses Pekoms bu cadının kötü tarafından habersiz diyor. Tüm kek adasındaki Çikolataların yan etkisi olabilir bu. Mangaka'nın özellikle Pekoms'un çikolata sevdiğini sadece güldürmek için vurguladığını zannetmiyorum.
Şeytan olarak görülen kurban Nami'dir belki. Ödülü 66 milyon. Subniminali dayamış adam. :)
Sora'dan kalan son kişidir belki. Sora yenilince East Blue'ya sürüklenmiş olabilir. Zaten büyük bir savaştan sonra sürüklenmişti galiba East'e
Sen yazmıştın bunu galiba @Riful

Ayrıca Pekoms'un adamlığı>Pedro'nun adamlığı. Pekoms ihanet etmesin. Manyak karizma kastı. :D

Big Mom için Hansel ve Gretel temasını işlediğini buradaki arkadaşlardan öğrendim. Hiç okumadığım bir fabl'ı google'de araştırayım dedim. Vikipedi'de '' Masalda açıkça verilen mesaj, yabancıların görünürdeki cömertliklerine aldanmamakdır.'' bu cümleye rastladım. Polis ve Pudingin konuşmaya başladıkları an direkt olarak başka bir cümle kuruluyor. Yani Puding'in ağzından çikolataların skt yaklaştı o yüzden yediler dediğini görmüyoruz.
2.Ağızdan demek bu yüzden yiyorlar diyen polisin ağzından duyuyoruz. Ortada bir dolap dönüyor olabilir.
Sayı çıktığından beri Jinbe , Pedro vb. kişileri Luffy'nin geldiği istihbaratını verdiğini söyleyip duruyoduk.
İstihbaratı Usoppa benzeyen polis memuru sağlamış olabilir.
Ya Luffylerin başına çok kötü şeyler gelebilir.Sağ çıkabilir inşallah,dediğin gibi çok pis dolaplar dönüyor.

Videoda saniye 0.22
Sanji'nin ters gözünü açmışlar, kaşı da yanlış tarafa eğmişler.
Hayır ters gözünü açıyosunuz kaşını yanlış tarafa doğru eğmeyin bari, kaşını doğru yapsalar hadi neyse... :D

Şeytan olarak görülen kurban Nami'dir belki. Ödülü 66 milyon. Subniminali dayamış adam. :)
Sora'dan kalan son kişidir belki. Sora yenilince East Blue'ya sürüklenmiş olabilir. Zaten büyük bir savaştan sonra sürüklenmişti galiba East'e
Sen yazmıştın bunu galiba @Riful

Ayrıca Pekoms'un adamlığı>Pedro'nun adamlığı. Pekoms ihanet etmesin. Manyak karizma kastı. :D
Animeyi o kadar ince takip etmiyorum :D
Onlar yine iyi küçük şeyler Shanks ve Ace buluştuğunda Shanks'ı kollu çizmişlerdi. Bari buna dikkat edin :D
Pekomamushi :D
İşin altından farklı şeyler çıkacak gibi.

Big Mom kısımlarında tüylerim diken diken oldu ya :D Güzellik ve neşenin altında ki dehşet ve canilik teması süper olmuş. Seri efsane ilerliyor. :respect:

Yami

Geçen haftanın muazzam kapağına karşı bu hafta hüsren :( Bakmadan kapattım.
O değilde öperim seni ya ne tatlı

Adada büyük bir vs kopacak gibi geliyor bana. Ayrıca cennet gibi ada resmen. Hem sanji için bu yeryüzünde en uygun aday meğer bu sevimlilik abidesiymiş. Yeme içmeye meraklı tatlı yerim ya :utan:
Artık şu seride aşk görelim lan. Bir sevimli bayan kotası çok doldu birilerini everelim artık.

Big Mom yediği insanların ruhunu cansız varlıklara veriyor olabilir mi dersiniz?
Veya benzer birşey
Bu canlı nesnelerin tek açıklaması bir meyve gücü olabilir. Büyük ihtimal bu tarz bir gücü var ki Moria'nın daha üst versiyonu çıkabilir. Ruh bağlama vardı FMA'da ona benzer bir şey ya da bir ara OP için her şeyin bir ruhu var muhabbeti vardı. Ona bağlanabilir.

Hani bu arc tekrarı olayı çıkmasın bu Bigmom.
Alabasta -Dressrosa
Thriller Bark-Totland.
Kaido-Enies Loby mesela felan fistan.

Moria gibi birşey çıkmaz umarım Bigmom.Ben çok güçlü bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık