Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 826 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkes bunlar iyi felan demiş ama ''SUİKASTÇİ'' değil mi bunlar. Sağları solları belli olmaz. Belkide yanemeyeceklerini anlayınca arkadaş gibi gözüküp üslerine çekecekler yada başka bi yere

Yabancı forumda gördüm :fool:

Bunu biz aylar önce korsanfan.com isimli yerli bir forumda da tartışmıştık aslında. :/
Kulaklık olmasa da bu ikisini Sanji'nin abileri diyorduk.

Ama geçen Ace ve Luffy'nin küçükken dövdüğü iki kişi ile tamamen aynı giyinmiş olduklarını görmüştüm bir yerde. Buradaydı sanırım. Goa'dan gelme de olabilirler.

Croco-Boy

Savasmayacaklarini ve yardim edeceklerini diğer sayıda söylemistim tuttu.

Mantık olarak bakinca tayfadakilerin ailesi ve yakınları hep bir yardim icinde oldugu icin sanjinin kardeslerinden dusmanlik beklemek sacma olur. Ha diger kardesler ve babasindan gelecek tepkiler henüz muamma.

Bunu biz aylar önce korsanfan.com isimli yerli bir forumda da tartışmıştık aslında. :/
Kulaklık olmasa da bu ikisini Sanji'nin abileri diyorduk.

Ama geçen Ace ve Luffy'nin küçükken dövdüğü iki kişi ile tamamen aynı giyinmiş olduklarını görmüştüm bir yerde. Buradaydı sanırım. Goa'dan gelme de olabilirler.
Tartıştığın adamda bendim :(

Bu bi ara kayıp prens teorisi vardı bunlar dünya toplantısına katılıyorsa hala bir Krallık olabilir mi acaba toprağını kaybetmiş onun için savaş veren belki devrimciler aldı toprağı bak bi teori üretim :hıh::bilmem::at:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık