Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach benim sevdiğim karakteri tokatlamıyor aksine bak bu oluyor:
http://vignette2.wikia.nocookie.net..._Akainu.png/revision/latest?cb=20130625190502
topkuları vura vura.Şener şen misali.
Daha da sıvama bu konuyu.
Bak sen hele.... O Akainu değil miydi Aokiji bizi sattı BB ile işbirliğine girdi diye Gorousei'e ağlayan. Aokiji, Akainu eşiti iken Akainu'nun kaçırttığı eziklere katılarak ne umuyormuş acaba. Dediğim gibi saçma sapan konuşmaya yer arıyorsunuz. Ne sebeple oradan çekildiği belli, Sengoku + Garp'tan çekinmeyen birisi Akainu'dan mı çekinir...
Teach konusunda ben de böyle düşünüyorum ama Dragon'un da amaçları için orayı terk ettiği aşikarken böyle söylemen garip. Teach i bu nedenden savunduğun için diyorum.
O yüzden diyorum ya zaten, Teach'e korkak diyen adam Dragon'a ne demeli...

Bak sen hele.... O Akainu değil miydi Aokiji bizi sattı BB ile işbirliğine girdi diye Gorousei'e ağlayan. Aokiji neredeyse Akainu eşiti adam Akainu'nun kaçırttığı eziklere katılarak ne umuyormuş acaba. Dediğim gibi saçma sapan konuşmaya yer arıyorsunuz. Ne sebeple oradan çekildiği belli, Sengoku + Garp'tan çekinmeyen adam Akainu'dan mı çekinecek.

E yuh birader, yuh yani.

Gorosei kendi söyledi Kuzan BB ile işbirliği yapıyor diye Sakazuki sadece '' o salak donanmadan ayrıldı beni bağlamaz'' dedi.Sen neden böyle davranıyorsun?Niye çarpıtıyorsun olayı?
Tamam BB king kral , hadi mutlu olduysan öyle olsun.Ben çalışmaya gidiyorum zamanın boşa geçiyor.

Bak sen hele.... O Akainu değil miydi Aokiji bizi sattı BB ile işbirliğine girdi diye Gorousei'e ağlayan. Aokiji, Akainu eşiti iken Akainu'nun kaçırttığı eziklere katılarak ne umuyormuş acaba. Dediğim gibi saçma sapan konuşmaya yer arıyorsunuz. Ne sebeple oradan çekildiği belli, Sengoku + Garp'tan çekinmeyen birisi Akainu'dan mı çekinir...

Evet öyle, ben yanlış anlamışım seni.

İşin kötü tarafı adam bunu derken ciddi. Ben ironi yapıyo falan sandıydım başta. İlginç.
3 amiral yenebilirler.2 tanesinin yeneceği ise şaibeli.Hele o ikisi de sadece amiralse filo amirali değillerse.Son derece ciddiyim.Yonko ne demek git tekrar bak bence.Üçlü ittifak kuruyorlar olmalarına rağmen almaları zor bu adamların.Fakat teke tekte hepsinin amiral indirme şansları var.Kendini aşar indirir kimse de birşey diyemez.Luffy gibi g4 açar süresini uzatır indirirsin büyütmeye gerek yok.

Son savaşa gelmeden bir zaman atlaması daha olur. bu halde ittifak mittifat iplemez kaidoya gibi görünüyor.
O Dragon adasının o hale geldiğini görünce neler olacak ben onu merak ediyorum asıl.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık