Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haha güldürdün. :D Kaido gibi 30 defa yakalanmasını tercih ederdin galiba, BB'ye söyleyecek laf bulamayıp saçmalamacalara devam.

İşin komik yanı en büyük kaçışı Devrimci Lideri Dragon kendi adası Baltigo'yu bırakarak yapmış, Doflamingo'nun Dressrosa'yı bırakıp kaçması gibi bir şey, en azından Doffy delikanlı gibi dövüştü kazanamadı ve sonunda yakalandı. Dragon onuda yapmamış tüymüş ortamdan.

Shanks zaten her önüne geleni dövüyor dimi. Yüzüne tükürseler yarabbi şükür diyor, ama bu işlere gelince Shanks delikanlı BB korkak, asıl sebep ise belli BB sizin sevdiğiniz karakterleri tokatlıyor, Shanks ise destek çıkıyor. O kaçmış bu kaçmamış olayı değil yani, bir şey bulsamda sallasam.

Babasının Garp oğlunun Luffy olmasının ne alakası var, Ace'in babasıda Roger'dı ama kaç defa yedi dayağı. Garp sanki hiç dayak yemedi mi, veya yemez miydi, çok delikanlıysa Marinefordda BB'yi durdursaydı Garp efendi ancak elini sıkıp artislik yapmakla yetindi.

Luffy desen kaç defa ölümden döndü ve şansa hayatta kaldı, bırakın bu işleri.

Aslında bal gibi biliyorlarda, bilmemezlikten geliyorlar...
Teach konusunda ben de böyle düşünüyorum ama Dragon'un da amaçları için orayı terk ettiği aşikarken böyle söylemen garip. Teach i bu nedenden savunduğun için diyorum.

Çeviriyi kaçmış olarak yapmışlar :D
Ama Teach yandaşları kızar diye belki geri çekilmiş olarak düzeltmişlerdir :D :oleyo::oleyo2:
İngilizcesi fled olarak geçiyor. Kaçmak, terketmek, tüymek, sıvışmak bin türlü anlamı var. Caponcasına bakmak lazım ama gerek yok tartışın:p Teach'in kaçması sorun değil benim açımdan.

"Savaşta en gerekli şey korkaklıktır. " İmza Edward Elric

@Millennium Wizard adlı arkadaş demiş işte asıl sorgulanması gereken bunca yıldır ekmek yediği adayı yüzüstü yıkıma bırak giden Dracarys. Devrim uğruna yurdunu sattı. Ama onunda vardır hesapları. Bu tip olaylar güzel. Herkes pirenses kurtarmasın.

Onunla o bir mi şimdi yapma lütfen :)
Biri daha önce bastığı yeri yeniden basmaya gidiyor fakat 1000 yıldır yürümekten başka bir şey yapmayan hayvan tarafından saldırıya uğruyor.

Diğeri ise bazı arkadaşlarlar tarafından 2-3 Amiral alır gözüyle bakılıyorlar fakat tek amiralin geldiğini görünce topukluyor.
Tamam ben kullanmıyorum kaçmak kelimesinini ama CP-0' ile biraz kapışıp yine kaçmış neyse.

Bu aralar Teach haterliğim tuttu yine ben Teach hakkında daha yorum yapmayacam diyorum fakat yine bu adama biri Cesur diyor dayanamıyorum.
Teach orada Akainu ile kapışsa eline ne geçecekti? Bu adamın tek bir amacı var ve sadece onu gerçekleştirmek için hareket ediyor. O kadar plan yapmış, yıllarca beklemiş bir anlık gaza gelip bu planlarının boşa gitmesine izin vermez.

Haha güldürdün. :D Kaido gibi 30 defa yakalanmasını tercih ederdin galiba, BB'ye söyleyecek laf bulamayıp saçmalamacalara devam.

İşin komik yanı en büyük kaçışı Devrimci Lideri Dragon kendi adası Baltigo'yu bırakarak yapmış, Doflamingo'nun Dressrosa'yı bırakıp kaçması gibi bir şey, en azından Doffy delikanlı gibi dövüştü kazanamadı ve sonunda yakalandı. Dragon onuda yapmamış tüymüş ortamdan.

Shanks zaten her önüne geleni dövüyor dimi. Yüzüne tükürseler yarabbi şükür diyor, ama bu işlere gelince Shanks delikanlı BB korkak, asıl sebep ise belli BB sizin sevdiğiniz karakterleri tokatlıyor, Shanks ise destek çıkıyor. O kaçmış bu kaçmamış olayı değil yani, bir şey bulsamda sallasam.

Babasının Garp oğlunun Luffy olmasının ne alakası var, Ace'in babasıda Roger'dı ama kaç defa yedi dayağı. Garp sanki hiç dayak yemedi mi, veya yemez miydi, çok delikanlıysa Marinefordda BB'yi durdursaydı Garp efendi ancak elini sıkıp artislik yapmakla yetindi.

Luffy desen kaç defa ölümden döndü ve şansa hayatta kaldı, bırakın bu işleri.

Aslında bal gibi biliyorlarda, bilmemezlikten geliyorlar...
Teach benim sevdiğim karakteri tokatlamıyor aksine bak bu oluyor:
http://vignette2.wikia.nocookie.net..._Akainu.png/revision/latest?cb=20130625190502
topkuları vura vura.Şener şen misali.
Daha da sıvama bu konuyu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık