Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Kaido'yu tek yener.Canavar üçlünün özel güçleri vardır uyanmaya başlar Sanji ilk ayagı olur sonra devam eder işte Yonkou'dada Luffy tam potansiyeline ulaşır 2 kat falan güçlenir yener.

Yahu nesi kaldı bu işin hala var diyorsunuz? Ne kadar süreden bahsediyoruz?

Bu arada Kid'in nasıl o hale geldiği bile meçhul. Korkuyorum bu Apoo direk arkadan Kid'i vurup Kaido' ya sunmuştur diye. Direk güç kıyasına gitmeyin hemen.

Kid'e git söyle onlara dediğine göre serbest bırakacak bunu. Bence bi fıçıya koyup fırlatabileceği kadar uzağa fırlatacak. Sonra Luffylerin peşine düşmüş Buggyler bulacak. Herkes içinde hazine mi var diye bakmaya gelecek ve Kid bi anda fıçıdan çıkacak. Çıkarken Alvida'ya vurmuştur ama Alvida artık pürüssüz olduğu için pozunu verip, artık o numaralar bana işlemez diyecek. Of neyse...

Mucize geldi ya. Haki?

Yahu nesi kaldı bu işin hala var diyorsunuz? Ne kadar süreden bahsediyoruz?

Bu arada Kid'in nasıl o hale geldiği bile meçhul. Korkuyorum bu Apoo direk arkadan Kid'i vurup Kaido' ya sunmuştur diye. Direk güç kıyasına gitmeyin hemen.
Bize anlatılan Yonko gücü, bu üçünün veya Luffy'nin bir başına alabileceği bir güç değil. Ondan hala var diyoruz.

Mucize geldi ya. Haki?
O mucizeden bizim ağlakta gırla var. :(

Güle oynaya alamayacaklarını zaten. Kendini aşma durumları olacak. Bunun için de gerekli guce sahipler.
Kaido düştüğünde serinin yüzde kaçı bitmiş olacak? 60 mı? 70 mi? Neredeyse yarısında olan bir seride ana karakter o evrenin zirvesine çıkacaksa o shounen seri ilerlemez. Olaylar, güç dengesi, kurgu vs... her şey tıkanır. Hiç akıl işi değil, söyleyeyim dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık