Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üçünün yenmesi.
Diğer üçünü terlemeden almış adam belli ki, konuşmasından bu anlaşılıyordu. Bu üçü ne yapacak da böyle bir azmanı indirecekler bu güçleriyle. Daha zaman geçmesi gerek, şimdi yapamazlar.

Tabi sen G4=Yonko diyen adamsın, diğer ikisi bile fazla. :(
G4 süresince Kaido ile dövüşebilmesi lazım. Dof'u oradan oraya uçuruyordu bu teknik. :/ Bu teknik Kaido'ya ezilecekse yandık. :/
G4 süresince dövüşür dedim. Bakalım zaman haklı mı haksız mı çıkaracak beni bu G4 konusunda. :/

Bilmiyoruz ne olduğunu ki. Law&Luffy&Kid> Kid&Apo&Hawkins hem. :(
Apo da bir hinlik var. Yoksa dövüşmüşlerdir derdim de Apo satmış olabilir.
Acaba Kid ''böyle müttefiklerin allah bin belasını versin keşke hasır şapkalara katılsaydım'' falan diye iç geçiriyor mudur? :D
Kid büyük ihtimal hayata küsmüştür. Yaşamı sorguluyordur. :D

Luffy ile karşılaştığında kendine getirir onu Luffy.

2.kez denedi ya. Denemese haklısın da.

Meyve iptal olmuyor diyorum. Hala iptal oluyor diyor. Ben de o örneği verdim ne yapayım. :/

Bunu niye tartışıyoruz onu bile bilmiyorum ki. karolla'nın kafasında var herhalde bir şeyler Luffy ile ilgili. Nereden vursam diye açık arayıp bunu buldu. :/
Doğru o vardı haklısın :D tartışılacak bir tarafı yok zaten bu meselenin Buggy gibi örnekler çok

Unknown

Yeni okudum bölümü ve uzun süre sonra keyif aldım bölümden. Hikaye şu kısımda biraz daha seri ilerlese keşke.

Akainu tek başına gidiyorsa BB tayfasının yanına, makam ve belki güç olarakta onların üstünden olan CP0'ın, 3 kişi ile BB'ler ile takışması normal.

G4 süresince Kaido ile dövüşebilmesi lazım. Dof'u oradan oraya uçuruyordu bu teknik. :/ Bu teknik Kaido'ya ezilecekse yandık. :/
G4 süresince dövüşür dedim. Bakalım zaman haklı mı haksız mı çıkaracak beni bu G4 konusunda. :/

Bilmiyoruz ne olduğunu ki. Law&Luffy&Kid> Kid&Apo&Hawkins hem. :(
Apo da bir hinlik var. Yoksa dövüşmüşlerdir derdim de Apo satmış olabilir.
G4 dövüşmesini sağlar, ezilmez, ama eşitlik de sağlamaz. Sadece bir süre oyalar. Dof da dayak yedi falan ama 20 dakika kapıştı o teknikle. Öyle veya böyle.

O üçlü diğer tüm kombbinasyonlardan güçlü zaten, ama bu bile yetersiz. Dövüşmemiş olma ihtimalleri pek yok, Kaido bildiğin ağız burun dağıtmış ve terlememiş bile. Adamda ne yara var ne çizik, alay edip gömüyor çaylakları.
11'i iki sene önce amiralden tek yiyen adamlar iki yılda üç kişi bir yonkou indirecek kıvama gelemez benim mantığıma göre. Mucize lazım.
Gelişmeleri için daha çok fırsatları olacak ve gelişecekler. Sonra indirecekler azmanı.

İlk karşılaşmada çok temiz dayak yiyecekleri kanısındayım.

Üye silindi 1004

BB çok çakal adam Yonkou oldu ama hala devlet desteği arkasında yürüyor. Kidd halinden memnun gibiydi Allah'ın psikopatı o dayaktan zevk almıştır bence. Sanji gelini gördükten sonra tayfa satacak bence. Zoro gelini keser benden söylemesi. O değil Luffy babasını hatırlamayacak kadar embesil çok üzücü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık