Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
la havle vela. Yav arkadaşım mangada luffy 2 tane yerde canının yanmaması gerektiğini söylediği halde hala gelmişsiniz bilmem ne bilmem ne. Yanlış bildiğinizi söyleyin kurtulun. Nedir bu kompleks yav.

Lucci luffyi fiziksel yumruklarla falan yenmedi. Luffynin meyvesinin de bir darbe sınırı yok.

Luff yaşağıda kendisi diyor lastik olduğum halde niye acıyor diyor.

Haki meyveyi iptal etmiyor. Gerçek vücudunda yakalamanı sağlıyor. :/
Buggy kesilmiyor işte. Daha ne örneği vereyim?

Shanks gelse kesemeyecek. Vuracak kılıcı. Adamın meyvesi iptal olmadığı için kesilmeyecek işte. Luffy de benzer. Hasarı alıyor ama lastik meyvesinin gücü var.

Kidd,Law,Luffy vs Kaido olucak bence tek başına savaşması mümkün değil zaten luffy nin ama Kiddin Korsan Tayfası noldu cok merak ediyorum.Yani Korsan Kaptanı olmaya devam edicek mi acaba?

Luffy Kaido'u teke tekte yenecek , belki öncesinde Kaido başkalarıyla dövüşebilir ama Luffy Kaido'u indirdi mi zaten seride sona gelir.

Shanks gelse kesemeyecek. Vuracak kılıcı. Adamın meyvesi iptal olmadığı için kesilmeyecek işte. Luffy de benzer. Hasarı alıyor ama lastik meyvesinin gücü var.
Doğru bir şey söylüyorsun ama açıklamada biraz hata var bence. Buggy-sama'nın meyvesi vücudunu kesilince toplanabilen bir maddeye dönüştürmüyor. Vücuduna parçalanma özelliği ekliyor. Haki meyve kullanıcılarının bedenlerine ulaşılabilmesini sağlıyor fakat Buggy-sama zaten orjinal bedenini kullanıyor. Dediğin gibi meyvesi iptal olmadığından kesilemez. Böyle daha doğru bence :)

Adam doğru da örnek yanlış. Mihöwk haki kullanmamış olabilir o sırada

Bi keresinde ankette "kötü" ve "çok kötü" seçenekleri yoktu hatırlıyorum. Bu bölümde de yapılması gerekirdi aslında. Böyle bir yoruma anca uyuzluğuna "çok kötü" verilir yani başka bir şey aklıma gelmiyor :)

Adam doğru da örnek yanlış. Mihöwk haki kullanmamış olabilir o sırada
2.kez denedi ya. Denemese haklısın da.
Doğru bir şey söylüyorsun ama açıklamada biraz hata var bence. Buggy-sama'nın meyvesi vücudunu kesilince toplanabilen bir maddeye dönüştürmüyor. Vücuduna parçalanma özelliği ekliyor. Haki meyve kullanıcılarının bedenlerine ulaşılabilmesini sağlıyor fakat Buggy-sama zaten orjinal bedenini kullanıyor. Dediğin gibi meyvesi iptal olmadığından kesilemez. Böyle daha doğru bence :)
Meyve iptal olmuyor diyorum. Hala iptal oluyor diyor. Ben de o örneği verdim ne yapayım. :/

Bunu niye tartışıyoruz onu bile bilmiyorum ki. karolla'nın kafasında var herhalde bir şeyler Luffy ile ilgili. Nereden vursam diye açık arayıp bunu buldu. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık