Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
- Kaido'nun gücünü Doffy'nin WG'den tokat yemek yerine Kaido tarafını seçmesinden anlamamız lazımdı. :(
- Kid ise gerçekten çok low bir karakter bence. Bizim ittifaka gelmesin, istemiyorum. Drake fanıyım ben abi ne bileyim Kid çok ezik duruyor yani. Drake bir başka.
- Dragon olayı tahmin ettiğim gibi gerçekleşti. CP0 seçeneğini tutturamadım.
- Bu bölümde gelecek SBS'ler için yine aptalca soru malzemesi çıktı. Örn: Odo-somo loffy'non yoptoğo yomoğon torofo nodor ??????????????
- Arkadaşın birisi bu sefer ki ağlak prensesin Pudding olacağını söylemiş, katılıyorum.
- Tatlı kar baya ilginç geldi bana. Birde o gemi nasıl ses çıkartıyor öyle, acaba ses kaydı falan mı yapmışlar.

Hahahahaha beyler Sanji nin bu kızla evleneceği kesin.
Arkadaşlarına sadık olacağı aşikar ama E. Oda nasıl bağlayacak hikaye yi merak içindeyim. Daha da önemlisi Sanji bu evlilik sayesinde ailesi ile Luffy de Big Mom ile ittifak olabilir. Lola faktörünüde unutmamak gerek çok renkli eğlenceli ve şaşıracağımız bir sene olacak.

Kid'e gelirsek, Kaido hayatının hatasını yapmak üzere kötü jenerasyonu hafife alarak.
Luffy ekibi toplarken bir amacı vardı korsanlar kralı olmak ve kralla bu yolda amaçları uğruna onunla ölüme yürüyebilecek sağlam insanlar.
Topladığı ekibinde kendilerine has hayal ve amaçları doğrultusunda birleşip büyük bir ekip oldular. Tıpkı Law gibi Kid'in de bir amaç uğruna luffy ile güç birliği yapacağına inanıyorum amaç kaido yu devirmek, intikam çanlarını buradan duyabiliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ağlamak istiyorum efendiler, müthiş bir bölüm daha. :(

Devrimcilerin mağlup olduğu resmileşti sanırım? Tiç efendi onları yenmekle kalmamış bir de CP ile kapışmış bir süre. Adam aşırı güçlendi ya. Cibiliyetsiz herif sağlam adam bırakmayacak.

Sanji'nin güzel kıza öyle bir tepki vermesi kaçınılmazdı zaten, şaşırmadık. Reyizi özlemişiz. :a:

Kaido-sama adamsın. Oda yine tuhaf bir tipleme yaratmış. Koca yonkou ağlıyor ya ahahaha :D
Kaido'nun tipleme efsane. Demir sopa, önü açık kıyafet, dengesiz tavırlar. Luffy ile teke tek kapışırsa müthiş olur o kavga.
Kid tahmin edildiği üzere sopayı yemiş oturmuş. :(

Zamanında birileri Sanji'nin elleriyle ilgili bir fikir atmıştı ortaya. Ailesi ellerle ilgili bir teknik kullanıyordu ve Sanji de o tekniği reddettiği için ellerini asla dövüşlerde kullanmıyordu. Bu bölümde bu fikir biraz daha ihtimal kazandı.

Reyizin güverte pozları efsaneydi. Ne avatarlar çıkar. Ne özlemişim be :/

korsan-0

Peki ya Shanks? Neresinden bakarsak bakalım serinin en büyük gizemi. Güçlenmek için her fırsatı deneyen denizin diğer imparatorlarına karşı az sayıda tayfa üyesiyle nasıl ezilmeden ayakta kalabiliyor?
şöyle çünkü shanks kimseyi iplemiyor sesiz sakin takılıyor olanlar gibi ordular silahlar peşinde değil özgürce yaşıyor denizin keyfini çıkarıyor IQ'sunun en azından 190 olduğu kanısındayım
ve seride görünen amiral yonkou denizci yada korsan yada şavaş lordlarıdan herhangi biri shanks'a kafa tutuğunu dha görmedik bir iki salak vede kaido hariç.
efsaneyani herkesi harcı değil shanks...

Luffy: Kaido kardeş!!! Ağlayacaksan oynamayalım. ;)

Küçücük oyuna ağlayan adam büyük oyun geldiğinde ne yapar? ;)

Bu arada şu tek kötü oy veren kimse eğer
#banlansın

Tekkai'nin üstüne haki ekleyen adamı mı yendi Luffy 2 sene önce yani :S
Hocam bana sorarsan tekkai tekniği zaten b. haki tabanlı bir teknik. Aynı şekilde kamie tekniğinin de k. haki tabanlı bir teknik olduğunu düşünüyorum. Haki kullanabilen bir sürü çer çöp adam gördük. Ancak altı stil tekniklerinin hepsini kullanabilen sadece CP9 var. Seride bu tekniklerden ikisini bile aynı anda kullanan yok nerdeyse. Benim aklıma sadece Sanji ve Luffy geldi(geppo-kamie, kamie-soru). Şimdi bu adamlar bu altı stili öğrenmenin çilesini çektiyse haki kullanmayı zaten bilmeleri gerek. Bilmemeleri bana abes geliyor.
Ben haki kullanmayı bildiklerini düşünüyorum. Sen de aksini düşünüyorsun. Senin de mantıklı gerekçelerin vardır elbette. Bu başlık altında bunu tartışırsak uzar gider ve konu başlıkla alakalı olmadığından millete de saygısızlık olur. Zaten haki ile ilgili konuların net bir cevabı olmuyor genelde. Bu yüzden bekleyip cevabın mangada açıklanmasını beklemek daha mantıklı gibi duruyor. :)

1-Devrimcilerin yenilmediği ve onlara bir şey olmadığı da belli Pedro'nun yorumundan.
Teach geç kaldı büyük ihtimal. Devrimciler her şeyi toplayıp gitti. Sinirden adayı yıktı geçti..

''Neee ?! Devrimciler yenildi mi ?!''

Genel algı, yenildikleri üzerine, belli olmaz ancak onların olaydan anladığı bu. Pedro ise, Dragon veya Sabo yakalansaydı bunu kesin kez dilledirirlerdi, büyük ihtimalle iyi durumdalar diye onlara moral vermeye çalışıyor.

Teach'in siniri ile hareket etmediğini zaten anlattım, boş adayı görüp bir aptal gibi sağa sola saldırdıysa hakkaten Teach'ten soğurum, savaş kaybetmesinden bile daha kötü olur benim için. Teach'i akıllı bir karakter olduğu için özel bulurum, böyle saçma sapan işlere girmemeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık