Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devrimciler kaçarken silahları da götürmüşse sinirlenip depremi geçirmiştir adaya :S
Teach'in yapacağı türden bir şey değil, dedim ya aklı pek çalışmayan hayvan gibi birisi olsa (Kaido gibi) tamam, ama Teach böyle şeyleri kafaya takmaz, o karakterde birisi olsa, Mock Town'da korsanların hayalleri hakkında atıp tutanlara sinirlenip bir bir öldürürdü.

Herkesten bir haber var. Bir Shanks'ten yok.:S
En iyisini sona saklıyor anlaşılan :/ Benim içimde bi his bu manyak Shanks'ı Wb'nin ünvanında gösterecek gibi.
Çok mantıksız biliyorum ama his işte :/ Hissetmeden duramıyorum :p

Şimdi BB'nin,Kaido'nun,BM'nin Dressrosa sonrası olaylara dahil olacağı kesindi ama bu şekilde dahil olacaklarını kimse tahmin etmiyordu.3'ünü de tahmin ediyordum diyen bıraksın yalanı. :S Shanks'ında yüksek ihtimal hiç olmadık yerde yahut olmadık halde karşımıza çıkacak.Burası kesin.Birkaç bişeyler sallayalım belki tutar :/

Şimdi çoğunluk olaya bi şekilde dahil oldu.Novalar,Devrimciler,3 imparator,shichilerin bi kısmı.Bazı karakterlerde 2 kere dahil oldu.Kid mesela.Ben 100 bölüm sonra Shanks'ın karşısına dikilirken görürüz bunları diyordum ama 2 bölüm sonra bi baktık Kaido inmiş diplerine.

Shanks hakkında en çok düşünülen,forumda artık çoğunluğun söyleyip durduğu şeyler var:
1-Teach tarafından indirileceği
2-Marco'ların artık Shanks'ın tayfada olmasa dahi yakınlaştığı
İlki neysede Marco'lar ile yakınlaşma fifti fifti bence.
İhtimalleri mi sunayım:
1-Urouge ile dövüşen Shanks olabilir.
2-Rotamız Big Mom diyebilir.Şİmdi arc başında Luffy'ler adaya varmadan gözükür der ve arcın sonlarına doğru ulaşabilir.Niye Teach yahut Kaido değil derseniz onlarla iyi kötü bir ünasebeti var ama Big Mom ile adı aynı ortamda dahi anılmadı yonkoluk dışında.Oda böyle alakasız yerleri bağlamayı sever.Bi sebep bulur onun için :/

Neyse.Şu an fazla aklıma gelmiyor :p

Kid, Kaido'nun altına girmek istemediği için hapsedilmiş belli. Onu savaş için mi yoksa ibret alıp korksunlar diye mi yollucak bu bi (?) oluyor.

Sanji'yi kaybettik beyler, o kız ile evlenir :D BB ile Devrim Ordusu ile savaşı ile Baltigo yıkılmış herkes geri çekilmiş gibi duruyor, diğer türlüsü için erken gibi.

Jack su altında kıpırdamadan durması "ve hadi gelin ulan yeter" demesi, vivre kartı yada benzeri bişey bulunduruyor gibi ama bu adam nasıl daha ölmedi çekiç olduğu halde bu da bir (?) oluyor.

Vay be iyimiş 1 ay boyunca kesinti yapmadı Oda.

Bu Şenks ne bok yiyor kafama takılan sorulardan biri.Big Mom,Kaido adamlar hep atraksiyonlarda.Teach desen rahat durmuyor.Şenks parti mi yapıyon sadece nabıyon aga sen.Belki gelecek hafta son sayfada falan gösterir ondan sonra ara verir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık