Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle bir yorumlara baktım bölümde sanki Lucci, Teach'i yenmiş gibi muhabbet dönüyor. CP0 Lucci mi la hemen herifi ilah yaptınız. Herif sonradan katılmış konumu belli değil gücü belli değil ne biçim çıkarımlar yapıyorsunuz ben anlamadım :/

Bu Vinsmoke dediklerimiz cp0'in ta kendisi olmasın? Posterdeki alive olayını ve Baratie-Kamabakka bilgilerini açıklar. Adamlar maske takıyor zaten. Kimlikleri belli değil.
Germa 66 diyorlar ya tamago onlara. Law ve Robin bile biliyor CP0'ı koskoca Yonkou'nun kimle iş yaptığını bilmemesi garip olur :S

Şöyle bir yorumlara baktım bölümde sanki Lucci, Teach'i yenmiş gibi muhabbet dönüyor. CP0 Lucci mi la hemen herifi ilah yaptınız. Herif sonradan katılmış konumu belli değil gücü belli değil ne biçim çıkarımlar yapıyorsunuz ben anlamadım :/
Geçen hafta da Dragon'u aldırıyorlardı :D Yeni çıktı ya sıcak sıcak el yakıyor bölümler böyle. Önümüzdeki bölümlerde de dil yakacak.

Germa 66 diyorlar ya tamago onlara. Law ve Robin bile biliyor CP0'ı koskoca Yonkou'nun kimle iş yaptığını bilmemesi garip olur :S
Yok oyle degil ayak iste. Cp9 sozde gemi calisani idi onun gibi. Rol kesiyorlar yani. Cp0 olmalari gerektigi zaman da o beyaz kiyafetleri giyip maskeyi takiyorlar bitti. Kiyafetleri ve maskelerinden ötürü çoğu kişi tanir zaten cp0 diye ama Lucci diye tanimak başka bir olay.

Yok oyle degil ayak iste. Cp9 sozde gemi calisani idi onun gibi. Rol kesiyorlar yani. Cp0 olmalari gerektigi zaman da o beyaz kiyafetleri giyip maskeyi takiyorlar bitti. Kiyafetleri ve maskelerinden ötürü çoğu kişi zaten cp0 diye ama Lucci diye tanimak başka bir olay.
Cp9'ın kandırdığı kişiler water 7'lilerdi.Yonko başka water sevenliler başka.Hem demez mi koca yonko siz niye ortalardan kaybolup duruyorsunuz diye :)

Cp9'ın kandırdığı kişiler water 7'lilerdi.Yonko başka water sevenliler başka.Hem demez mi koca yonko siz niye ortalardan kaybolup duruyorsunuz diye :)
Iyi de adamlarin isleri var? Yonkonun kili degil onlar. Koca germa66'nin liderleri. Müttefik bunlar Sai-Barto gibi. Cağırınca gelirler. 7/24 gemide değiller.

Abi gözlerime inanamıyom ya daha 3 gün önce Ace için mal, yenemeyeceği Akainu'ya daldı diyenler şimdi Kİdd'i, Kaido'ya artistlenip dayak yemesinden dolayı övüyorlar. Puhahaha ya bırakın bu işleri gençler ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık