Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 824: Küçük Korsan Oyunları

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 159 76.8%
  • İyi

Kullanılan: 39 18.8%
  • Orta

Kullanılan: 4 1.9%
  • Kötü

Kullanılan: 1 0.5%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 4 1.9%

• Kullanılan toplam oy
    207
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi gözlerime inanamıyom ya daha 3 gün önce Ace için mal, yenemeyeceği Akainu'ya daldı diyenler şimdi Kİdd'i, Kaido'ya artistlenip dayak yemesinden dolayı övüyorlar. Puhahaha ya bırakın bu işleri gençler ya.
Alaka? Birinin yapması gereken ölen babasına ve arkadaşlarına saygı duyup oradan tuymekti ama tuymedi mal gibi gaza geldi. Digerinde ise adam soz vermis, yonkoyu dalma konusunda ve sozunu tutmus. Apoo gibi lordum dememiş.

Bu arada söyleyen oldu mu bilmiyorumda ,Shanksın nasıl Kaido'u durduruğuda belli oldu gibi , buna sake ikram etmiş , Kaido'da değişken ruh hali nedeniyle ikna olmuş.İçtikçe ruh hali değişiyor.

Alaka? Birinin yapması gereken ölen babasına ve arkadaşlarına saygı duyup oradan tuymekti ama tuymedi mal gibi gaza geldi. Digerinde ise adam soz vermis, yonkoyu dalma konusunda ve sozunu tutmus. Apoo gibi lordum dememiş.
La babası ölmüşmüydü ki ne saçma konuşuyorsun. La ha zaten Kidd aakıllı mal gibi gaza gelmedi sen kimsin Kaido kim Shanks'ı almak kim. Kaido babalar gibi açıklıyor korsan oyunu oynadığını o bebenin. Sanki hedefi Kaido. YOldan geçerken tokatlıyor la Kiado bunu. Bak Apo'ya yenemeyceği adama biat etmiş. Kidd gibi mal mı saldırmış demeniz gerekiyor.

La babası ölmüşmüydü ki ne saçma konuşuyorsun. La ha zaten Kidd aakıllı mal gibi gaza gelmedi sen kimsin Kaido kim Shanks'ı almak kim. Kaido babalar gibi açıklıyor korsan oyunu oynadığını o bebenin. Sanki hedefi Kaido. YOldan geçerken tokatlıyor la Kiado bunu. Bak Apo'ya yenemeyceği adama biat etmiş. Kidd gibi mal mı saldırmış demeniz gerekiyor.
Babası orada plazayı ayırıp diğerlerine gidin dedi şimdi hatırladım. O kadar adamin oraya gelme amacı Ace'i kurtarmakti, bir sürü adam oldu ama o hıyar mal gibi gaza geldi.

Kid, Shanks ile tayfasını hedef alıyor. Tek başına Kaido'yu bulmuşken dalmasindan daha doğal ne var? Asıl sorun Shanks+tayfasi hatta müttefiklerine karşı savaşmak için ittifak kurup bir tek kaptanı görünce lordum diyen piyano disli lavuk Apoo'da. Kid hem sözünde durdugu hem de mantıklı davrandığı için adamdır.

Kız güzel çıktı, Luffy bi manyaklık yapmazsa Sanji evlenir. Umarım 2 sene falan çizmez bu bölümleri.

Bizim tayfayı küçümsemek=''Bunlar beni ibretlik yapacak'' demek... Kaido kaşındı.

Jack insan eliyle kurtarılamaz, Balık Adam lazım. Bir ihtimal Jinbei?

Kid üzdü... Shanks'ı mı indircekti bunlar. Neyse en azından yonkonun köpeği olmamış.

Carrot'ı gemiye almasının bir numarası olsa bari, sırf panel doldurmak için yolculuğa dahil etmemiştir umarım.

Nami'nin silahı değiştiği için tayfa power up almıştır diyebiliriz. Sanji ve suikastçi teknikleri?

Sabo ikinci en güçlü değildir umarım. Amiral seviyesinde bir Canavar Üçlüsü olsa bari Dragon'un.

Luffy'e, Kaido öncesi sağlam bir dövüş lazım; yoksa Kaido'yu yenmesi mümkün değil.

Babası orada plazayı ayırıp diğerlerine gidin dedi şimdi hatırladım. O kadar adamin oraya gelme amacı Ace'i kurtarmakti, bir sürü adam oldu ama o hıyar mal gibi gaza geldi.

Kid, Shanks ile faydasını hede alıyor. Tek başına Kaido'yu bulmuşken dalmasindan daha doğal ne var? Asıl sorun Shanks+tayfasi hatta müttefiklerine karşı savaşmak için ittifak kurup bir tek kaptanı görünce lordum diyen piyano disli lavuk Apoo'da. Kid hem sözünde sürdüğü hem de mantıklı davrandığı için adamdır.
Ben sizin saçma mantığınızdan ilerliyorum Ace'i. Yaptığı atar gider için suçlamakla bu aynı şey birader hedefimiz Shanks deyip yoldan geçen Kaido'dan dayak yemek. Kendimiz Shanks'a ayarlamıştık kaçsakda olur demekle aynı şey. Orada Akainu'nu tarafında manipule edilen bir karakter hemde babasını arkasında bırakıyor kaçarken sonrada alamayacağı adama atar yaptı mal oluyor. Ama burada alamayacağı adama atar yapan cesur savaşçımız Kİdd nedense mal olmuyor yiğit gözüpek oluyor yaw he hee( La şunu bile yazdım ya.:( Utandım)

MDL_Roronoa

jack ölmeliydi aga ya, hala niye hayatta. 1 kere de ölsün de kaidou intikama gelsin.
Kid'e çok iyi oldu ya :D önce kolu gitti şimdi de bu. Biraz kendine gelir adam olur belki.
Dragonun resmi ilk defa mı yayınlanıyor bu arada ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık