Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 823: Dünya Çalkalanıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Daha bir iki gün önce yazdığım senaryo işte.Teach aynısından dövmeliye de yapacak.Malum seviyor zaten böyle şeyleri. :D

Reyiz tokatlamıştır muhtemelen devrimci falan dinlemez.Küçük kardeşi dövmeye benzemez işte Sabo efendi abileri alır ifadeni ondan sonra. :D Ustasıyla beraber topukları vura vura kaçmıştır adadan.İfşa olmaları zaten oldukça kötü.Adamlar üslerini kaybettiler buna zafer denemez olsa olsa rezalet denir.Adayı korsanlara bırakıp gitmemişlerse bile artık orada kalamazlar ama bence orası artık yonko kontrolüne girmiştir.Teach bir ada daha kazanmış oldu bence.Rüzgar meyvesi sıvışmak için oldukça yararlı olmuştur eğer varsa. :D

Bu kadar BB yandaşlığını bünyem kaldırmıyor. :(
Bana BB yandaşı diyorsan evine molotof atarım. :s

Çok saçma çünkü. BB gibi bir adam Dragon'u yenemez. İhtimal dahilinde değil benim için. :(

@Raiden Alışmaya başladım. :(
Teach fanları için de tam tersi. :(

Adayı depremle uzaktan yıkmıştır, Ada yıkıldıktan sonra Dragon bi yonkou ile savaşmanın anlamsız olduğunu düşünüp çekip gitmiştir, Hatta o adanın yıkılmış olduğunun duyulması bile Dragon'un işine gelmiş olabilir.
Olamayacak tek şeyi söyliyeyim BB Dragon'u yenemez :artiz:
Bak işte bunlar hep ihtimal dahilinde. Niye inatla tek ihtimale takılıyorsunuz.
Teach yendi diyenleri gömüyorsunuz tek ihtimali değerlendiriyorlar diye, siz de Dragon yendi ihtimaline takılıyorsunuz sadece.

BB'nin Dragon'u ezip geçeceği bariz belliydi zaten. İnsanlar bilinmeyenden korkar belki ama bir yanda da tanrıvari bir adam var. Yürü be Karasakal!

İyi de ben kesin dövüşmüşlerdir, kesin Dragonlar yenmiştir demiyorum ki Dragon fanı da değilim. Her türlü ihtimalin olabilitesi var ama serinin mantığına aykırı, adamı daha görmemişiz. Bir şeyini bilmiyoruz bu adamı boş yere nasıl harcayacak? İşte tam bu yüzden ihtimali yok. Ve yok hayır öyle demiyorum. :( @ch3rl0b11n

Yalnız BB gibi birisi Dragon'u yenebilir ne yazık ki. :( Sadece zamanı değil.Mangaka, Dragon'a şovunu yaptırmadan kimseye çizdirmez karizmasını.
İşte ben ne Dragon BB'yi yenebilir, ne de BB Dragon'u yenebilir düşüncesindeyim yapılacak adil bir savaşta. Çünkü adamı GÖRMEDİK. :(

BB kim Dragon'u yenmek kim :) Daha iki yıl önce full kadro Akainu'dan kaçışı geliyor gözümün önüne... Adanın yıkılması bariz deprem meyvsinin işareti ve o adayı yıkmak için Dragon'la savaşmasına da gerek yok.
Depremle ada yıkıldı mevzi ifşa oldu devrimciler ordan çıktılar bu kadar basit :artiz:
BB Dragon'un yağmurluğunu yenemez:mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık