Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 823: Dünya Çalkalanıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Birkaç haftadır her bir bölümde karakter sayısı ve gizem faktörü sürekli artıyor. Sözde yavaş tavaş sonlara yaklaşıyoruz, belli şeylerin açığa çıkması lazım; fakat bilinmeyen şeylerin sayısı sürekli artmaya devam ediyor. Evren daralacağına her seferinde daha da genişliyor. Seri git gide güzelleşiyor.

Flashback yapar anlatır belki savaşı. Dragon'u da işlemiş olur böylece. İhtimal dahilinde. Hem onu işlemesi için illa canlı olmasına gerek yok. Sabo üzerinden flashbackler ile de işler. Ya da bir kere yenildi diye bir daha asla karşımıza çıkmayacak diye bir şey de yok. Başka arc olur yine karşımıza çıkar, toparlanırken falan işlenir. Her türlü sonuca alıştırın kendinizi. :(
O kadar önemli iki güç unsurunu flashbackte anlatacaksa yazıklar olsun. :( Olmaz ya, dediğin gibi öyle bir ihtimalin gerçekleşme olasılığını kabul etsem dâhi mantıksız kalıyor bir tarafları. Flashback'e falan atmaz ya.

Dragon akıllı adam, zoru görünce kaçmıştır. Bir iki adamı gazlamıştır, benim acil işim vardı deyip arka Kapıdan tüymüştür.:D
Aynı Mihawk gibi davranmıştır bence de.

Bende öyle düşünüyorum. Bazı film/dizilerde uyuşturucu/mafya patronları vardır. Kendileri güçlü olmasa da koruyucuları aşırı derecede güçlüdürler. Ama adam liderdir. Kesin Dragon öyle bir tip.
Belli bir gücü vardır ama Akainu ötesinde olduğunu sanmıyorum.Onun düştüğü durumlara düşerse şaşırmam.

Aklıma bir kaç senaryo geldi Baltigo ile alakalı muhtemelen bunlardan bir tanesi oldu:
1. Dragon zarara uğramamak için kaçtı.
2. Dragon savaştı lakin Baltigo büyük zarar gördü.
3. BB, Dragon'u yendi.
4. Baltigo'nun harabeye dönmesi pahasına Dragon BB'yi yendi.
5. BB, Dragon yerine direk Baltigo'ya saldırdı. Adamını alıp geri çekildi.
6. Dragon önceden toplantı amacıyla Saboyla beraber adadan ayrıldı, mekanı boş bulan BB adayı mahvederek geri çekildi.
7.Olayın BB ile tek alakası Burgess'in Baltigo'da bulunması.BB hükümete olayı pasladı ve kendisi Zehaha demekle yetindi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık