Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 823: Dünya Çalkalanıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    164
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bakalım luffy babasını hatırlayabilecek mi, tepkisi ne olacak. Aa benim bir babam vardı değil mi falan der şimdi bu. :)

Şöyle daldan dala atlamadan gitse biraz hikaye güzel olacak da, her şey mi havada kalır arkadaş.

Yine vasat bir bölümdü diyebilirim.

Yok Alabasta tek kutal ejder olmayı reddeden krallık ailesine mensup. Oraya zaten sadece krallar vs gidiyor kutsalların işi yok. Dressrosa, Alabasta, BAA, Sakura ve Prodence müttefik şuan. 50 den fazla diyor yaklaşık 10 da 1 ini kapmış bizimkiler.
Onu biliyorum la bahsettiği o 20 krallık oradan gelme onunla karıştırmış ellam onu dedim. :)
Wg oluyor dediğim kutsuz mallar zaten.

İyi de ortada oluşum yok, her biri bir yanda. Orada bir Dragon bir Sabo var. Hadi Sabo ayarı iki kişi daha olsun, yine sıkıntı.
Dragon ve Sabo da karşı taraf için sıkıntı, hem bir kere durum o şekilde ise karargâhın yıkılması da çok normal kalıyor. Yine de oradaki kişi sayısının az olduğunu farzediyorsak öyle ya da böyle zararları olacaktır karşı tarafa. Ben öyle düşünüyorum. Yenilmiş olmaları gibi bir ihtimal ölümüne saçma şuan.

@Nami
Dragon'u savunmaktan yıprandın iyice. Boşa yorma kendini, Dragon'a bir şey olmaz. :cool: İki büyük güç çarpışmış. O mekan toz duman olur illaki. Tıpkı Mf gibi. İlla bir tarafın yenilmiş olması gerekmiyor.

Bakarmıyım hiç yuso. :D Renktaş dedin de dünkü beraberlik ve haftalardır peş peşe kaybettiğimiz puanlar geldi. :/
:(

Dragon ve Sabo da karşı taraf için sıkıntı, hem bir kere durum o şekilde ise karargâhın yıkılması da çok normal kalıyor. Yine de oradaki kişi sayısının az olduğunu farzediyorsak öyle ya da böyle zararları olacaktır karşı tarafa. Ben öyle düşünüyorum. Yenilmiş olmaları gibi bir ihtimal ölümüne saçma şuan.
Güle oynaya yendiler diyen yok zaten. :(

Kişi sayısı az zaten, Dragon çağırın milleti diyor. Demek baya adamları dışarıda.
O kadar sebep sunmama rağmen niye hala ölümüne saçma diyorsun? Ben de yenilmiş olmasını beklemiyorum, ama ihtimal dahilinde diyorum. :(

İyi de ortada oluşum yok, her biri bir yanda. Orada bir Dragon bir Sabo var. Hadi Sabo ayarı iki kişi daha olsun, yine sıkıntı.
Adayı depremle uzaktan yıkmıştır, Ada yıkıldıktan sonra Dragon bi yonkou ile savaşmanın anlamsız olduğunu düşünüp çekip gitmiştir, Hatta o adanın yıkılmış olduğunun duyulması bile Dragon'un işine gelmiş olabilir.
Olamayacak tek şeyi söyliyeyim BB Dragon'u yenemez :artiz:

:(

Güle oynaya yendiler diyen yok zaten. :(

Kişi sayısı az zaten, Dragon çağırın milleti diyor. Demek baya adamları dışarıda.
O kadar sebep sunmama rağmen niye hala ölümüne saçma diyorsun? Ben de yenilmiş olmasını beklemiyorum, ama ihtimal dahilinde diyorum. :(
Çok saçma çünkü. BB gibi bir adam Dragon'u yenemez. İhtimal dahilinde değil benim için. :(

@Raiden Alışmaya başladım. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık