Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 822: Filden İniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sana katılmayı çok isterdim, fakat Vivi'yi görünce bölüm gözümde bir an bomboş bir hale geldi. Bu kadar itici ve gereksiz bir karakter hala seride panel kaplıyor ya, ona yanarım. Bir misyonu da kalmadı oysa.
Vivi'yi severim ya, göründüyse yeni bir misyonu olacaktır elbet.
Olabilir tabi ama kıyafetiyle pek iliştiremedim Rayleighe daha çok benziyor.
Bakılırsa kafasında şapkamsı bir şey olduğu görülür ki, Pell uzun beyaz bir şey giyiyordu zaten. Kıyafetiyle nasıl iliştiremedin anlamadım :D

Bu bölüm dikkatimi çeken bir şey oldu. Chopper normalde her tür hayvanla konuşabiliyor, ancak ne hikmetse filin sesini hiç duymadı, hatta fille konuşmaya da çalışmadı. Bence bu fil, hayvan olmayabilir.
Fil robotmuş içinde başka bir şehir varmış o şehirdekiler telekineziyle konuşuyormuş lufy ve samo veletle?nasil teori ama:)

Normal fil olsa 150 sene sonra perti çekerdi.Lanetli gibi bişey muhtemelen zaman içinde belli bi güzergaha gidip ordan başa dönüyor.Başka bi noktaya gitse yokedilir veya ele geçirilirdi :D Devir daim sürekli.

Normal fil olsa 150 sene sonra perti çekerdi.Lanetli gibi bişey muhtemelem zaman içinde belli bi güzergaha gidip ordan başa dönüyor.Başka bi noktaya gitse yokedilir veya ele geçirilirdi :D Devir daim sürekli.
Bunun izlediği rotadan bir şey çıkar. Öyle boş yürümüyordur. Belki muhafızdır bak. Oh oh. Bissürü misyon yükledim. :(

Haki başlı başına bi p.up olarak kabul edilebilir. Zoro ve Sanjide bunu gördük ama teknik olarak farklı bi şeyler görmek istiyorsan çok elle tutulur farklılıklar yok.
Edit: Frankyde de gösterildi p.up çok net bi şekilde.
Robin'de de gözlem hakisi var galiba. Ya da ben olduğuna inanmak istiyorum. Çıplak gözle Hakuba'yi yakalamasi bana çok saçma geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık