Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 822: Filden İniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Telepati olayı daha akla yatkın. Antik bir dilde konuşsa da, Chopper en fazla dediklerini anlamazdı ama yine de duyabilirdi.
Zaten ses olarak duymuyor kimse. Luffy ve Momonun kulakları biyolojik anlamda farklı değilse telepatik bi durum olması lazım. Yoksa diğerlerinin de duyması lazımdı.

Yine de Chopper'ın fille konuşamadığı bariz gibi bir durum.
O ilginç bak. Ya fil hiç ses çıkarmadı gerçektende ya da fille ilgili farklı bi durum daha çıkacak önümüze. Tam hatırlayamadım Neko veya Inu ağlama sesi duymuştu galiba en azından o ara anlamlı bi ses çıkarmışsa Chopperın duyması ve anlaması gerekirdi.

Zour nereye gidiyor ? [ Ulan 1.000 yıldır gidemediği yer olabilir mi ? ]
Geze geze gidiyordur belki :D 1-2 bin yıl su üstüne çıkmayan derin su akıntıları falan vardı. Belki bu kardeşimize de o akıntılardan birini takip etmesi söylendi. Akıntının su yüzeyine çıktığı yerde artık ada mı olur ne olur bilmem. Belki de Minkleri bırakması gereken yer orası olur :oleyo: Sonuçta her yolculuğun bir sonu var...

Yine de Chopper'ın fille konuşamadığı bariz gibi bir durum.
Chopper insan insan meyvesi yediği için Zunisha hayvan olsada insan olsada hertürlü sesini duyması lazım fakat iki türlüde sesini duyamadığı için benim çıkarımım şu yönde. Ya Zunisha sadece Antik dil biliyor ya da konuşmuyor ki Chopper duymuyor :D

Chopper insan insan meyvesi yediği için Zunisha hayvan olsada insan olsada hertürlü sesini duyması lazım fakat iki türlüde sesini duyamadığı için benim çıkarımım şu yönde. Ya Zunisha sadece Antik dil biliyor ya da konuşmuyor ki Chopper duymuyor :D
Konuşmuyor olma ihtimali daha yüksek. Yine de Chopper da onunla konuşmaya çalışmıyor nedense.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık