Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 822: Filden İniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'yi çok çok çok seviyorum yaaa :D Hastayım lan :/

Bu arada Zoro'ya son bir kez baksın fanları :/ Ne de olsa 2 yıl gözükmeyecek :/ :/ :/ :p

Sizin için son gözüktüğü sayfayı atıyorum buraya Zoro fanları :p Sizi ne kadar sevdiğimi anlayın işte :D
Zoro, Oda'nın kıymetlisi. Biraz Zoro biraz da Lufy'yi gösterir. Artık başrol verecek belliki.:D
@Marco göserdi de ne oldu ? Elemanın zorlandığı bir vs bile çizmedi bu şekilde 2 yıl göstereceğine göstermesin daha iyi :artiz:
Tayfa onun seviyesine yaklaşana kadar reisi göstermeyecek anlaşılan, artık Mihawk ile nasıl eğitim yaptıysa Wano'yu kılıçtan geçirecek ve kendisine biat ettirecek.

Klasik Luffy atlayışı özlemiştim :D Pedroyu beklemiyordum. Misyonu ne olacak acaba?
Namiye geldi power up tayfanın kalan yarısını da gelecek demek ki. Burda bir şey var ki Luffy gene aksiyonda adam makası açacak iyiden iyiye.
Ayrı 2 hikaye okuyacak mıyız yoksa Zoro, Law tarafını gene 3 bölüme falan mı sıkıştıracak acaba? Adamlar birde iddialı Wanoyu 2 kişi düşürcekler :D
Son olarak Vivi ne alaka lan? Kesin büyük olay var. Luffynin müttefikleri toplaya toplaya gelmesin :D W7, BAA falan.

Kendisine değil. Luffy'ye. :)
Ha Lufy ha Zoro ikisi bir, değil mi @Alpamis ?
Sanji'ye ailesi, Usopp'a cüce ve devler, Zoro'ya da soydan bir şey çıkarsa samuraylar bağlı olur. Ryuuma soyu çıkacak ya da Ryuuma'nın ruhu gibi bir duruş sergileyecek, tüm Wano'yu tek çatı altında birleştirecektir.

800 bölüm önce Zoro, Lufy'ye kaptan demiş bir kere, gerisi önemli mi.:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık