Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 822: Filden İniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    151
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Klasik Luffy atlayışı özlemiştim :D Pedroyu beklemiyordum. Misyonu ne olacak acaba?
Namiye geldi power up tayfanın kalan yarısını da gelecek demek ki. Burda bir şey var ki Luffy gene aksiyonda adam makası açacak iyiden iyiye.
Ayrı 2 hikaye okuyacak mıyız yoksa Zoro, Law tarafını gene 3 bölüme falan mı sıkıştıracak acaba? Adamlar birde iddialı Wanoyu 2 kişi düşürcekler :D
Son olarak Vivi ne alaka lan? Kesin büyük olay var. Luffynin müttefikleri toplaya toplaya gelmesin :D W7, BAA falan.
Zoro ve Law'a bir sey olmaz da Robin tehlikede. Adamın elinde kitabe var okuyamiyor. Okuyabilen kişi ayağına gidiyor.

Bu bölüm dikkatimi çeken bir şey oldu. Chopper normalde her tür hayvanla konuşabiliyor, ancak ne hikmetse filin sesini hiç duymadı, hatta fille konuşmaya da çalışmadı. Bence bu fil, hayvan olmayabilir.
İlk okuduğumda benim de garibime gitti bu. Hiç denemedi nedense konuşmayı. Değişik bir şey çıkacak gibi bu fil. Lanetleyenler sadece Kozuki klanının başıyla konuşabilir şartı da koymuş olabilir

Üye silindi 1004

Haftalar önce ekibin dörte ayrılacağını söylemiştim. Tam dörte ayrıldılar. Vivi ne alaka acaba? Sanji'nin düğününe mi gidecek? Vivi'yi görünce tüylerim diken diken oldu. Özledim. Off Oda amacın ne? Shogun adam mıdır? Değildir.. Roronoa Zoro biletini kesecek.

Haftalarca önce ekibin 4'de ayrılacağını söylemiştim. Tam 4'de ayrıldılar. Vivi ne alaka acaba? Sanji'nin düğününe mi gidecek? Vivi'yi görünce tüylerim diken diken oldu. Özledim. Off Oda amacın ne?
Riku'ya 1 hafta önce [ One Piece Zamanı ile ] Riverie için mesaj gitmiştir. Oraya gidiyorlar belli.

One Piece aldı başını gidiyor Riverie - düğün - Kaido - BB vs Dragon :D

Mangaka şu 4'lüyü nasıl işleyecek acaba? Tamam Neko'yu Marco'yu bulunca çizer. Momo'yu da ben konuştum Fil ile der geçer. Özet geçer hikayeyi.
Fakat Wano tayfası baya kalabalık. Law ve Zoro var. Olabilecek vs'ler var. Wano'yu çizecek mi yoksa çizmeyecek mi?
Sıkıntı şu ki Luffy bizimkilerin yanına vardığında mangaka ona gene çözeceği bir sorun yaratacaktır.

Örneğin Zou. Luffy geldiğinde tayfa bir sıkıntı yaşamıştı. Benzerini yapar gibi geliyor. Adamın tarzı bu çünkü.

Luffy çok komik ya acaba nereye iniş yapıcaklar bodoslama atladı :D
Her geçen gün One piece batağına iyice batıyoruz haftalar geçmek bilmiyor sonunu göremem herhalde:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık