Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 821 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apo kid hawkins kaido'ya katıldı yada apo kaido'nun adamıydı . 3 nova artı kaido shogun la da kapışması gerekecek bizimkilerin yada savaşta novalar bizim tarafa geçerse büyük destek olurlar bize .

Bütün novalara olan inancım azaldı he bir tek Luffy kimseye biat etmeden yoluna devam ediyor
Şuna baksana maçası yemeyen Yonkoya "tamam abi b... yiyim beni tayfana al" der gibi yancısı oluyor Yonkonun

Bütün novalara olan inancım azaldı he bir tek Luffy kimseye biat etmeden yoluna devam ediyor
Şuna baksana maçası yemeyen Yonkoya "tamam abi b... yiyim beni tayfana al" der gibi yancısı oluyor Yonkonun
Aynen ama onlarında başka planları olabilir bölüm bi gelsin de anlarız.

Sanki her şey Doflamingo'nun dediği gibi gerçekleşiyor. "Kim kimle bir olcak kim kime ihanet edecek taht savaşı başlasın!"

Apoo müttefik mi yoksa tayfaya mi girdi? Diğer ikisi ne yaptı?

Mom&Luffy&Law&Drake&Zoro vs Kaido&Kid&Apoo&Hawkins&Killer vs demistim önceleri. Işte Kaido, Caribou'dan Poseidon'u öğrenir ve BAA'ya saldırır ama orasi Mom'in bölgesidir. Luffy de malum onlara yardima gider zaten. Bir ittifak kurulur. Drake taraf değiştirir diye. Ama baktık ki Capone, Mom'in adamı. O halde;

Mom&Luffy&Law&Capone&Zoro&Jinbe vs Kaido&Kid&Drake&Apoo&Hawkins&Killer olur mu?

Çoğu kişi novalara da deginilmeli diyor. Burada çoğuna deginip aradan çıkartabilir mangaka. Bir taşla kus katliami.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık