Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 821 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apoo müttefik mi yoksa tayfaya mi girdi? Diğer ikisi ne yaptı?

Mom&Luffy&Law&Drake&Zoro vs Kaido&Kid&Apoo&Hawkins&Killer vs demistim önceleri. Işte Kaido, Caribou'dan Poseidon'u öğrenir ve BAA'ya saldırır ama orasi Mom'in bölgesidir. Luffy de malum onlara yardima gider zaten. Bir ittifak kurulur. Drake taraf değiştirir diye. Ama baktık ki Capone, Mom'in adamı. O halde;

Mom&Luffy&Law&Capone&Zoro&Jinbe vs Kaido&Kid&Drake&Apoo&Hawkins&Killer olur mu?

Çoğu kişi novalara da deginilmeli diyor. Burada çoğuna deginip aradan çıkartabilir mangaka. Bir taşla kus katliami.
Dediklerin mantıklı fakat ben tayfanın tekrardan BalıkAdam adasına gideceğini sanmıyorum yani kısa süre içerisinde gideceklerini düşünmüyorum. Eğer orada bir dövüş olursa ne balık kalır ortada nede adam :D

Momonosuke Zunishayı kontrol edebiliyor. Bundan 1 Ay önce yazdığım teoride demiştim. Zunisha savaş fili ve onu yönetebilecek kişi momonosuke diye. Ve Zunishanın dövüşmesi uzun zaman önce işlediği bir suç nedeniyle yasaklanmış sadece yürümesine izin verilmiş. İnsanlarına soruyor gelenler Jack Korsanları indireyimmi diye? Momoda dövüşmesine izin veriyor ve Jack korsanlarına saldırıyor. Appo Kaido ile denden mushide Bay Kaidou diye hitap edip Jackın dendenmushisinin bağlantısının kesildiğini söylüyor. Zunisha vs. Jack [ İki fil savaşıyor ve büyük olan yeniyor :D ] Zunisha win.

karolla

kaidou san diyor apo. cobynin luffye luffy san demesi gibi. sadece bir saygı eki.

Yarı yamalak novalar 1 kaç ark sonra yonkoulardan birinide indirecek oda boş olur.. Dof hiç bir zaman amiral demedim ben.. Ama Jackte amiral değil yani bi kaç bölüm önce gösterdiler olmadığını. Ne diye bu jack bu kadar abartıldı onu anlamıyorum. Ödülü açık açık belliki zalimliğinden yaptığı katliamlardan verilmiş bir ödül. Burgesste ilk arenada çıktığında bunun gibi övüldü. ağlayan bebekleri bile susturan yonkou karasakalın 1.tümen kumandanıı... ne havalı ama sürekli yerde dolndı. buda aynı mesele olacak
Yanlarına bi dünya müttefik alarak ve tam tayfayla. Adamlar Marcoyu arıyor güç kazanmak için. :(
Sorun Jackin abartılması değil senin Dofu fazla abartman.
O ödülü kimse sadece zalimlikle almaz.
Burgess Saboya çattı sonunun öyle olması normal. Bu da önce iki azmanla sonra amirallerle savaştı ona rağmen ayakta olması bile yeterli bi kıstas.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık