Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 821 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm sonuna kadar sallantılar, yere düşmeceler falan... Son sayfada da "Hadi şu işe bir çözüm bulak la xD" deyip bölüm biter.

İnu ve neko güçsüz demiyorum ben ama bence Dof kadar güçlü değiller. Dafuda abartmıyorum G4 luffy her türlü ondan güçlü. Elbette güçlü insanlar olacak ama okadar övülen şişilerin bu kadar işe yaramaz olması imkansız. Dof dediğimiz adam beyazsakalın 3.adamını kukla gibi oynatan adam sonuçta.

kısaca jack boş adam.
Dof senin düşündüğün kadar güçlü değil. Bi anlık meyve avantajı kullanmaya Jozuyu yedirmeyeydin iyiydi. Dof Jozuya çizik atamaz ki Luffy'ye dahi atamıyor elmasa mı atacak? Boş dediğin karakter 2-3 amiralin olduğu filoya dalabiliyor. Jack'in Doftan üstün olması abartılı bi durum değil zaten Dof amiral, yonkou falan değil. O seviyelere uzak. Onun seviyesi öyle akıl almayacak bi seviye de değil. Gözünde bu kadar büyütme yarım yamalak nova tayfasına yenilen adamı.

Size kalsa Dof, Yonkou seviyesinde falan zaten. Bu kadar fan olmayın yahu. Biraz gözlerinizi açın. Önce bir shounen mantığını idrak edin, sonra tekrar One Piece okuyun, izleyin ve bu sırada objektifleştiğinizden emin olun zira objektif değilseniz yorumunuzun da pek bir değeri yoktur. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık