Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 821 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayvan ağlıyor siz ne diyosunuz ya :)
Jack fili öldürecem dediği bölüm söylemiştim bu gerilip 1 tane koyacak Fil'de bir sarsıntı oluşur diye Mangaka beni duymuş :)
Yada Jack fili gıdıklayarak öldürmeye çalışıyordur. Luffy de filin ay yapma hihihi deyişini duymuştur :oleyo:
Gülmekten ağlıyor işte gıdıklanıyor bence mantıklı. Zunisha da yeter la yeter gülmekten öleceğim deyip öteki ayağıyla gelişine çakacak işte. Peef.

Yahu arkadaşlar şimdi aklıma geldi bak yeni sezonun adı 4/yonkouya karşı degil mi?
Şimdi lufynin şibukai savaşlarına bakarsak 1.Moria,2.croco ve 3.dof'u yendi geri kalan 4.mihavk dostvari bir şey oldu en azından düşmanlık kalmadı kalsaydı zoroyu egitmezdi 5.yü jinbeyiyi tayfaya aldı 6. Hankok sevgilisi oldu 7.kimdi yaw????
Neyse yani anlatacagım şey 1. Kaidoyu ve 2. Karasakalı senaryo geregi artık indirmek zorunda 3. Shankle ise doğuş olacagını sanmıyorum ama 4. Big Mom bana 9yle geliyor kesin dost olur. Muhtemelen Vinsmokeler big moma darbe planı yapmak ister ve lufyde buna engel olur ve dost olurlar bence...Yani hepsi inmek zorunda degil Shanks ufak bi ihtimal konuya dahil olmayan biri tarafından indirilir
7. Kuma

B
Yahu arkadaşlar şimdi aklıma geldi bak yeni sezonun adı 4/yonkouya karşı degil mi?
Şimdi lufynin şibukai savaşlarına bakarsak 1.Moria,2.croco ve 3.dof'u yendi geri kalan 4.mihavk dostvari bir şey oldu en azından düşmanlık kalmadı kalsaydı zoroyu egitmezdi 5.yü jinbeyiyi tayfaya aldı 6. Hankok sevgilisi oldu 7.kimdi yaw????
Neyse yani anlatacagım şey 1. Kaidoyu ve 2. Karasakalı senaryo geregi artık indirmek zorunda 3. Shankle ise doğuş olacagını sanmıyorum ama 4. Big Mom bana 9yle geliyor kesin dost olur. Muhtemelen Vinsmokeler big moma darbe planı yapmak ister ve lufyde buna engel olur ve dost olurlar bence...Yani hepsi inmek zorunda degil Shanks ufak bi ihtimal konuya dahil olmayan biri tarafından indirilir
Ben de big mom ile kanka olacagini düşünüyom. Kapışma Vinsmoke ailesi ile olcak. Zaten Oda bu yıl Sanji'nin yılı olcak demişti. Sanjiden bir acıklı hikaye bekliyorum. Belki de kadinlara saygısının altindan dramatik bir seyler cikar. Nami'deki yaşam kartını da unutmamak lazım.

Adaların bazılarında nispeten güçsüzler olabilir ama bizim tayfanın orada işi ne? Grand line'ın ilk yarısında bizimkilerin yolu kimlerle kesişti bakalım; savaş lordları, Wgnin Cp9'ı, Enel, amiral ve Luffy tekken savaş, Magellan, BB vs. bi tek Foxy ve Bellamy tırttı. Bütün novalar aynı şeyleri yaşamadı tabiki. Çünkü savaş lordunun sayısı belli Wg üslerinin en başlıcalarının yine sayısı verildi 3 tane diye. Diğer novalar daha kolay yollardan gitti, yine gidebilir ama en zorlular hep bizim tayfaya kalır. Adaların tamamı yonkoulara bağlı değil ve bağlı olmayanlar da bu seviyelerde güçlü adamlarla, ortaklıklarla, ticaretlerle ayakta durmak zorunda. Normal yani. Yoksa nasıl ayakta kalsınlar? Hatta bazı adalarda İnu ve Neko gibi belli bi seviyenin üstü iki adam olabiliyormuş. Bu bile bir yonkounun gazabından korunmaya yetmiyor. Üstelik bahsedilen kişi yonkou birinci adamı.
Benim düşüncem zaten Jack yenilmez falan değil sadece Dofu çok abartıyorsunuz. Dofun seviyesi yeni dünyada ayakta kalmak için yeterli belki ama yonkouları geçmek isteyen biri için Dof abartı bi rakip değil.
İnu ve neko güçsüz demiyorum ben ama bence Dof kadar güçlü değiller. Dafuda abartmıyorum G4 luffy her türlü ondan güçlü. Elbette güçlü insanlar olacak ama okadar övülen şişilerin bu kadar işe yaramaz olması imkansız. Dof dediğimiz adam beyazsakalın 3.adamını kukla gibi oynatan adam sonuçta.

kısaca jack boş adam.

İnu ve neko güçsüz demiyorum ben ama bence Dof kadar güçlü değiller. Dafuda abartmıyorum G4 luffy her türlü ondan güçlü. Elbette güçlü insanlar olacak ama okadar övülen şişilerin bu kadar işe yaramaz olması imkansız. Dof dediğimiz adam beyazsakalın 3.adamını kukla gibi oynatan adam sonuçta.

kısaca jack boş adam.
Bir yonkounun sağ kolunun da boş olduğunu öğrenmiş olduk. :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık