Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İchiryu

Bende dedim Manga guncele geleyim korsanfan'daki Onepiece bilginleriyle teori falan tartsiriz 3 5 sayfa yorumlari okudumda guncele geldigime pisman oldum. Cidden Manga'da guncele gelmeye degmezmis. Koca fan sayfasinda ciddi ciddi muhabbet edebilecegin 5 10 kisi bulunsa iyi heralde.

Acikcasi okudugum en sacma yorumlardan birisi.... Enele karsi Haki kullanmismis... Ac Skypie Arcini tekrar oku yada izle.. Enel Luffy'i affedersin ama lastik olmasina ragmen seyine takmiyordu. Enelin tek gucu yildirim indirme degildi, Fiziksel saldirilarda'da Luffy'den ustundu.. Enelin son asamasinda Luffynin boktan bir saldirisiya iki saat bayilmasini hakiyle bagdastirmk sacma.. Surekli oyalayip tepeden asagi yuvarlayip kendi hefedinin pesinden gitti. Gercekten Enel ciddi olarak dovusseydi Luffy'e karsi kaybedecegnimi sandin... Luffy enele orda enelin koluna dosedigi altin top sayesinde Oda'nin torpiliyle vurdu. Baska birsey degil. O sezonun bir sekilde bitmesi lazimdi ve o sekilde yapti.
Senin yorumun da bana göre çok saçma. Bunu napcaz?

Bende dedim Manga guncele geleyim korsanfan'daki Onepiece bilginleriyle teori falan tartsiriz 3 5 sayfa yorumlari okudumda guncele geldigime pisman oldum. Cidden Manga'da guncele gelmeye degmezmis. Koca fan sayfasinda ciddi ciddi muhabbet edebilecegin 5 10 kisi bulunsa iyi heralde.

Acikcasi okudugum en sacma yorumlardan birisi.... Enele karsi Haki kullanmismis... Ac Skypie Arcini tekrar oku yada izle.. Enel Luffy'i affedersin ama lastik olmasina ragmen seyine takmiyordu. Enelin tek gucu yildirim indirme degildi, Fiziksel saldirilarda'da Luffy'den ustundu.. Enelin son asamasinda Luffynin boktan bir saldirisiya iki saat bayilmasini hakiyle bagdastirmk sacma.. Surekli oyalayip tepeden asagi yuvarlayip kendi hefedinin pesinden gitti. Gercekten Enel ciddi olarak dovusseydi Luffy'e karsi kaybedecegnimi sandin... Luffy enele orda enelin koluna dosedigi altin top sayesinde Oda'nin torpiliyle vurdu. Baska birsey degil. O sezonun bir sekilde bitmesi lazimdi ve o sekilde yapti.
Enelde döşemeseydi :/

Muhabbet edebileceğin kadar yokumdur ama bişeyler yazalım elemeden geçmek için çok geç değildir inşallah.

Luffy Enel'e karşı haki kullanmış olabilir. Sonuçta b.haki koka dışında görünmez çiziliyor. Bu olasılığı düşünmek neden saçma olsun.

Enel'in Luffy'i takmaması kendini tanrı olarak görmesinden, kendine olan güveninden. Tabii ki böyle düşünen adam antisi de olsa kimsenin onu yeneceğine inanmıyor.

Enel'in fiziksel olarak gücü yeterliydi fakat Luffy'e yetmiyor, yetemez çünkü herif lastik. Vursan da ne kadar zarar verebilirsin. Bu yüzden fiziksel form ile saldırmak yerine aklını kullanarak hemen Luffy'nin açıklarını buluyor. Sopasını mızrağa dönüştürüp hem kesici fiziksel ataklar kullanabiliyor hem de meyvenin dövüşteki etkinliğini yitirmesini engelliyor. K. hakisi de pek çok ataktan hasar almasını engelliyor zaten.

Bana da bu saçma geldi bak :S Fiziksel olarak Enel'i üstün görüyorsan son atakta haki kullanarak Enel'i saf dışı bırakması sana daha mantıklı gelmeli aslında. Luffy'i şeyine takmayan adam form falan değiştiriyor çok mantıklı lan.

Ele döşenen altın top Luffy ile uğraşmamak, zaman kazanmak için Enel'in yaptığı birşey. Resmen kendinden fiziksel olarak güçlü bir düşmana daha güçlü bir yumruk verdi. Bu da sonunu getiren bir hata oldu.

Lufyy burda balina ağacına bakiyor.momonusekede sesleri duyuyorum demişti.neye baglicaklar çok merak ettim doğrusu..

Gazetede kimmiş öğrendik ;)

Kankiler sefere çıkmış bide gazeteye çıkmışlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık