Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki kişi arasındaki tartışmaya girmek, fikir belirtmek yasak mı? Sen bu iki kişi arasındaki tartışmanın avukatı mısın?
İbretlik cevap olmuş resmen.

Belki Wb nin meyvesi logialara hasar verebiliyor ne biliyorsunuz.
Magma ile Deprem / Titreşim arasında nasıl bir ilişki var ki bunu söyleyebiliyorsun, işin cılkını çıkardınız.

Koka olayı zaman atlaması sonrası iyiki çıkmış ki siz anlayabilesiniz diye. Daha önceleri saçma diyodum, sizi görünce E.Oda'ya hak verdim, herkesin algısı bir değilki, adam tek tek burada Haki kullanıyorum diye göstermek zorunda kalıyor haliyle.

Roronoa Zoro

İbretlik cevap olmuş resmen.

Magma ile Deprem / Titreşim arasında nasıl bir ilişki var ki bunu söyleyebiliyorsun, işin cılkını çıkardınız.

Koka olayı zaman atlaması sonrası iyiki çıkmış ki siz anlayabilesiniz diye. Daha önceleri saçma diyodum, sizi görünce E.Oda'ya hak verdim, herkesin algısı bir değilki, adam tek tek burada Haki kullanıyorum diye göstermek zorunda kalıyor haliyle.
Ben diyorum Luffy seri boyunca haki kullanıyordu. Enel'ide lastik olmasıyla değil, hakiyle yendi ama koka olmadığı için anlamadı kimse. Niye amirallerde işe yaramadı diyebilirsiniz, ona da bir şeyler uydururum. Beyin bedava.

Deprem dediğin logiaya da vurabilir diye düşündüm bu kadar heycan yapma ayrıca haki olayı kimin haki kullandığını bilemiyorduk böyle iyi olmuş. Şimdi sana bir soru Mihawk haki kullandı mı ya da başka karakterler haki kullandımı MF'de bunları kafadan kullandı diyeceksen hiç cevaplama. Algı ile alakası yok bazı karakterlerde haki olduğunu biliyorduk sadece bu hakiyi göremiyorduk yani burda algıdan bahsetmeye hakkın yok.

Deprem dediğin logiaya da vurabilir diye düşündüm
Bu düşüncenin altında yatan şey ne, bunun bir mantığı var mı yoksa sırf karşı çıkmış olmak için mi yazdın, bence ikincisi.
Şimdi sana bir soru Mihawk haki kullandı mı ya da başka karakterler haki kullandımı MF'de bunları kafadan kullandı diyeceksen hiç cevaplama. .
Mihawk ne alaka şimdi, Mihawk bir logiaya vurmaya mı çalıştıda haberimiz yok. MF'de türlü türlü karakterler Haki kullandı, haliyle Mihawk'ta kullanmıştır, Haki yasağımı vardı Mihawk'a haberimiz yok ? Bu adamın kendisi demiyor mu kılıcını hep Haki ile kapla yoksa bir tane bile çentik gelse şerefine leke sürülür diye, bunu diyen adam kılıcına Haki yüklemeden mi dövüşür...

Mihawk ne alaka şimdi, Mihawk bir logiaya vurmaya mı çalıştıda haberimiz yok. MF'de türlü türlü karakterler Haki kullandı, haliyle Mihawk'ta kullanmıştır, Haki yasağımı vardı Mihawk'a haberimiz yok ? Bu adamın kendisi demiyor mu kılıcını hep Haki ile kapla yoksa bir tane bile çentik gelse şerefine leke sürülür diye, bunu diyen adam kılıcına Haki yüklemeden mi dövüşür...
Yalnız o sözü MF sonrasında söylüyor ve MF de haki kullanıldığının kanıtı yok bence boş boş konuşmayalım.

Roronoa Zoro

Bu düşüncenin altında yatan şey ne, bunun bir mantığı var mı yoksa sırf karşı çıkmış olmak için mi yazdın, bence ikincisi.

O yüzden kara kılıç almış işte. Bbear'ın kılıç versiyonu. Kılıcı en sert maddeden yapılmış. Çentik bile almıyor. Kılıç ustası diye geçinip, kullandığı kılıca bak.

One Piece konularıyla ilgili tartışın da niye kişisel meselelerinizi bu platformda tartışıyorsunuz ki?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık