Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Croco-Boy

Pica Trebol ve Diamanteden net güçlü müdür? Ben emin değilim ama öyle diyeni de yadırgamam. Tayfa vs tayfa ise olay Dofun ikinci adamı Vergo ya da Ceasardır. Neyse ben de isterim güzel vs görmek ama artık müttefikler de tayfadan. Zoro ve Sanjiden daha güçlü adamlar var ve eklenecek de. Artık on hasır şapka tek başına dalar mı birilerine? O furya kapandı bence.
Dressrosa kapsaminda Dof'tan sonra en guclu Pica'dır. Fakat tüm tayfa olarak ele alinirsa dedigin gibi Vergo ve Ceaser harcar Pica'yı.

Pica Trebol ve Diamanteden net güçlü müdür? Ben emin değilim ama öyle diyeni de yadırgamam. Tayfa vs tayfa ise olay Dofun ikinci adamı Vergo ya da Ceasardır. Neyse ben de isterim güzel vs görmek ama artık müttefikler de tayfadan. Zoro ve Sanjiden daha güçlü adamlar var ve eklenecek de. Artık on hasır şapka tek başına dalar mı birilerine? O furya kapandı bence.
Bence net güçlüdür bıremın. Haklısın Vergo ikinci adam dof için, ama dresrosada olmadığı için öyle dedim. Düşününce haklısın o furya kapandı gibi. Birisi yazmıştı teach'e karşı olabilir de kim bilir kaç yıl sonra. :D

Bu bölümden sonra kafamda yeni senaryolar oluşmaya başladı. Kaido'yla herhangi bir vs olmayacak bence hiç bir zaman. Malum bizim oğlan reyizi almak için düğüne gidecek ve her ne kadar niyeti dövüşmeden almak da olsa bir atışma olmadan geri gelmeyeceklerdir. Olaylar büyür ve düğündeki bazı davetlilerin luffy tarafında yer almasıyla big mom bir şekilde inecektir.

Tam parti yapılmış "Sıra kaido'da hadi gidelim" gibi bir durum varken ellerine bir gazete ulaşır ve görürler ki kaido çoktan inmiş ve kid, luffy ile beraber yeni yonko olmuştur bile. Bunu gören luffy bir şekilde den den mushi'yle kid'e ulaşır ve nasıl yaparsın böyle bir şey, senin k.çını tekmeleyeceğim der ve kid-luffy rekabeti tavan noktaya ulaşır.

Daha önceden bay geçerek yarı finale kalan teach ve shanks'la beraber final four belli olur artık.
Luffy - Teach - Kid- Shanks. Çoğu kişi teach ile shanks, kid ile luffy kapışır gibi düşünebilir bundan sonra ama bence luffy'nin sıradaki rakibi teach, kid'in rakibi de zaten kapışmayı arzuladığı shanks olacak.

Sona kalan luffy ve kid ebedi dost ve ezeli düşman olarak yollarına devam ederler, roger ve wb misali. Korsanlar kralı luffy olur belki ama kid de bu yolda inanılmaz önemli işler başaracaktır.

Big mom ve kaido'yu nedense gelecek için pek önemli roller olarak göremiyorum zaten ilk düşecek yonkoların bunlar olması sadece birer basamak olduğunun göstergesi gibi.

Tabi bunların hiç biri olmayacak ama yine de olmasını istediğim için yazayım istedim.

Kid reyiz rulezz. :a:

Kid ve tayfasi muhtemelen Kaiodu icin calisacaklardir. Kendi planina comak sokan 3 supernova var (Luffy - Zoro - Law) Bunlari durdurmalari icin bu ucluyu gondericek sanirim. Bence hepsi teker teker inecek. Ayrica Luffy ile beraber Yonkou'luk kalmayacak sistem tamamen degisim gosterecek.

Normal şeyler bunlar :) Kafa dedi ilk çıktığında Zoro ve Sanji'den güçlüydü Hody hap attığında WB'den bile güçlüydü fiziksel olarak, CC ilk çıktığında o bile güçlüydü Zoro ve Sanji'den(Hatta Zoro CC'yi yener dediğimden banlanacaktım :hhh:) Şimdide kedi köpek varsın Zoro ve Sanji'den güçlü olsun sonuçta Kaido ile kapışıldığında ne olduklarını anlayacaz :artiz:
+1 :D

Kid ve tayfasi muhtemelen Kaiodu icin calisacaklardir. Kendi planina comak sokan 3 supernova var (Luffy - Zoro - Law) Bunlari durdurmalari icin bu ucluyu gondericek sanirim. Bence hepsi teker teker inecek. Ayrica Luffy ile beraber Yonkou'luk kalmayacak sistem tamamen degisim gosterecek.
Kiddo'yu tanıyamamışsiniz siz. O herhangi bir yonkonun emri altına girecek kadar düşecek bir adam değil. Kk olma uğrunda kol veren adam gerekirse canını verir ama yine de girmez yonkonun emrine. Yonko olmaz da niko olur ama Kid seri sonunda yine zirvede olur.

Adam gibi adam Kiddo reis. :sapkali:

Kiddo'yu tanıyamamışsiniz siz. O herhangi bir yonkonun emri altına girecek kadar düşecek bir adam değil. Kk olma uğrunda kol veren adam gerekirse canını verir ama yine de girmez yonkonun emrine. Yonko olmaz da niko olur ama Kid seri sonunda yine zirvede olur.

Adam gibi adam Kiddo reis. :sapkali:
Yakında Shanks'ı gömer. Kılıcına biraz çekim uygulasa işini bitirir.:D

Selam arkadaslar, Bi degisiklik yaptim ve manga guncele geldim.. Keske gelmeseydim animesi ne kadar kotu'de olsa.. Manga'dan ziyade anime takip etmek daha hosuma gidiyor heralde.

Her ne kadar guncel yorumlarda yeni bulunmaya baslasamda. Cok fazla detaya girmeden kendi dusuncelerimi soyleyim, umarim fazla sacma olmaz,Umarim sizin'de savundugunuz bir sonuca varirim.

Ilk olarak Cay partisinden baslarsak, Burda Luffy, brook, Choppar, Nami ve Luffy ile birlikte olacak, Bir Sanji kurtarma operasyonu basliyacak. Soyle bir bakinca ordaki hayvani guclere gore Luffy'nin yaninda hic bir guclu tayfa uyesi yok. Burdan yola cikarak, Dressoara gibi guclu tiplerin savasacagi bir sezon olmayacagi acik bence. 2. Olarak Balikadam sezonuda Luffy'nin Yonkou'ya gonderdigi hazinenin ici bomba dolu bir paket oldugunu unutmamak lazim. Bir sekilde birseyler olacagi kesin.

Cay partisi yada Diger adiy'la Marry Sanji sezonun'da kimsenin tahmin edemeyecegi seylerin gerceklesme olasaligi coook cok yuksek. Sonucta Luffy'nin savasmadan ne tur bahanelerle ne tur gibi sebeplerle Sanji'yi geri alacagi noktalari bir turlu cozemiyorum. Bu neden'le bence orda cok coook agir olmamak sartiyla bazi savaslar olacaktir. Ve bu savas'a hic beklemedgimiz etkiler olacaktir. Sonuc olarak Cay partisi plani Luffy Balikadam adasina gelmeden once planlanmis birseydi, ve bu partinin yani dugunun en buyuk yiyecek paylasimlarindan biri balikadam Tatlisiyidi bence, ve bu nokta'da Luffy'nin Big mom'a buyuk atar yaptigini unutmamak lazim. Ama diger karakterler harici Robin gibi ''D'' noktasina takan yegane karakterlerden biri Big mom oldu. ( Balik adam adasinin sonlarinda Luffy-Big mom arasi konusmayi tekrar okuyun) Big mom Monkey D luffy ismini duyunca yaptigi hic bir isi gundeme sokmadan sordugu tek soru D??????????????? demek oldu. Sonradan Balikadam adasini hedefimden cikardim Yeni dunyaya gel dedi. Ne olacagini kestirmek cok zor ama Nami ve brook'un bu sezonda luffy'den cok daha fazla is yapacagina inaniyorum.. Nami'nin baglantilari ve Brookun tam'da boyle bir sezona uygun kisisel yetenekleri.. Luffy kendi basina pek birsey yapamaz bence..
Orda bir sekilde Nami ve Brookun yardimiyla ve Luffy'nin kesin adalet anlayisiyla bir sekilde Ceaser ve Sanjiyle birlikte geri donus olacaktir ve Big mom, Vinksmoke ailesiyle birlikte Hasir sapkalarin pesinde olacaktir.

Bu noktada Kid tayfasi dostlariyla Shanks yerine, Bir sekilde Kaido ile karsilasmalarin dan'da sonra Big Mom'a yonlenip onu inderecekler bence. Sonuc olarak Yeni dunya'da samimi olunursa bu noktaya kadar Shanksin bazi dengeleri saglamak harici hic bir onemli ozelligi yok. Kirmizi P.'lerden biri Kaiodo 'da digeri Big mom'da, Digeri Mink adasinda. 4. olanin yeri ise belli degil ama kesin olan sey Shanks'ta olmadigi. Burdan anladigimiz sey Shanksin yeni dunyadaki tek etkisi buyuk bir guc olmasi. Korsan krali yada kitabelere karsi hic bir tehditi yok. Bu neden'le Kid ve ittifak kurdugu korsan gruplari hedef sasirarak Shanks yerine, big mom ile savasa gireceklerdir.

Butun bunlara gore, Ilk olarak Jack ile olacak kisa kapisma olur, Burda buyuk bir savas cikar. Bu savas Hasir sapkali Luffy+Zorro, Jacka karsi olur bence. Ustunluk Hasir sapka korsanlarinin lehine olsada Amiral savasindan yarali cikan Jack, Acil gelen bir emirle birlikte savasi birakip, Kaidonun emirlerine gore yol alir. Ama orda olacak kisa savasta Jack; Zoro ve Luffy'nin gercek guclerine karsi fikir edinir. Mink adasindaki diger karakterleri Jack ile olan savasa sokmadim cunku hepsi yarali. Law ise illaki o an ugrasacak baska birsey bulur.

Bu nokta'dan sonra, Zoro,Franky,Robin, Mink ahalisi, Law tayfasi ve Samuraylar. Law'in denizalti gemisiyle Wano'ya dogru yola koyulur.( marco arayisi vs vs vs girmiyorum hic ) Orda Dressoarada'ki cuce ahalisi gibi Sagon karsiti bir kisim isyanciyla karsilasir ve luffy ekibi gelene kadar kucuk isler basarirlar. Luffy geldikten sonra buyuk savaslarda baslar.
Luffy vs Kaido kismi nasil olur bilemiyorum, Nerdeyse Beyazsakaldan bile guclu gosterildi su 100 canavar. Ama emin oldugum birsey var en az crocodile gibi bizim kaptani en az 2 kez olum noktasina getirecektir ve bir sekilde Luffy Haki patlamasiyla Kaiodoyu saf disi birakacaktir. Bana gore Raftelden once olacak 3 savas. Luffy vs Kaido - Luffy vs Kid ahalisi ve son olarak Luffy vs Karasakal korsanlari arasinda gerceklesir. Geri kalan islerin tamamini baskalari halleder. Big mom gibi...

Abarttiysam uyarin lutfen, Sadece an'lik dusuncelerimi yazdim.

Forever Onepiece :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık