Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bi kaç yorum okuyayım dedim, Kid ile Luffy aynı seviye gören var, hatta ve hatta kidin Shanks'ı alacağını iddia edenlerde. Ne desem bilemedim :D

Şahsen bende Kid ile Luffy'i aynı seviyede görüyorum.Aralarında fark Akainu ile Aokiji arasındaki farktan çok azıcık daha fazladır ama onunda fazlası olmaz.Ölümüne bir dövüşte çok zorlar Kid bence.Ha şimdi diyeceksin g4 çok über, Dof'u aşan bir teknikten bahsediyoruz.Haklısın derim ama her ne kadar Kid'i görmesekte yeri baştan belli edildi.Beklentim yüksek ondan umarım Big Mom'u onlar indirir diyecem de pek sanmıyorum.

@Medieval Hoşgeldin güncele, Bence Luffy vs Kaido ardından Luffy vs BB ardından Luffy vs Kid olsa daha iyi olur :gamyon:
Tesekkurler kardes,

Aslinda bende Karasakal gizeminden biktim usandim. Ama bilinen 2 absurt derece'de ileri seviye meyvesiyle ve henuz bilinmeyen baska guclerle, Korsan kral yolunda Luffy'i en cok zorlayacak rakip malesef o.

Bi kaç yorum okuyayım dedim, Kid ile Luffy aynı seviye gören var, hatta ve hatta kidin Shanks'ı alacağını iddia edenlerde. Ne desem bilemedim :D
Kidd Luffy'den ust seviye olmasada, seviye olarak cok yakininda bence. Nasil acikliyayim bilmiyorum ama One piece dunyasinda guc dengeleri cok farkli ayarlaniyor.
Luffy vs Crocodile ; Final vurusu Luffy olsa bile senin bakis acina gore kesin kazanan Crocodile.
Luffy vs Enel, Lastik meyve avantaji olmasa Kesin kazanan Enel
Luffy vs Lucci, Water 7'de savas sonuna kadar gitseydi kesin kazanan Lucci olurdu.
Luffy vs Moria.. Birileri Luffy'e golge yedirmemis olsa. Kazanan kesinlikle Moria olurdu.
Luffy vs Ceaser.. Net olarak kazanan Ceaser ancak, Final vurusu Luffy'den geldi.
Ancak Luffy hep baskalarinin yardimiyla bu savasi kazandi ve Luffy'nin gercek gucu'de bu bence. Ha bu karakterler tekrar savasirsa Luffy tartismasiz kazanir.

Bu neden'le 1v1'lerde Luffy baskalarinin yardimi olmadan pek bir sey yapamaz. Baskalari yardim edince'de o kisinin yeteneklerini cozmus oluyor zaten.

Kid Law kadar güçlü bile değil ki Oda Law ın meyvesini çok kıstı o yüzden Law a eziq muamelesi yapıldı hep Mingo Samayı tek alamadı diye alamadı değil. Oda aldırmadı orada Luffy dururken Law a aldırmadı. Ama Law olmasaydı o kadar hasar vermeseydi Luffy tek başına alamazdı.

Marco da yakınca görünür umarım. Şu Jack de artık yeniliyor mu ölüyor mu ne olacaksa olsun BM arc merak ediyorum .. .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık