Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

Marco büyük ihtimalle façası dağılmış şekilde çıkacak karşımıza. Kol veya bacak kaybetmiş midir acaba?

Beyazsakal korsanları hep kaybeden tarafta yer aldıkları için kaptani Thatch ve Ace öldüğü için bu kadar eziliyor. Şuana kadar hiç yenen tarafta olduklarını görmedik. Marco bence amirale yakın güçte bir karakter. Ama karşısındaki Luffy la nerdeyse. Serinin ana villianı. Mangakanin en sevdiği karakter. Onu yüceltmek için dahil oldugu olusumu parçaladı yok etti. Bir zahmet Marco geri dönecek Kaodi vssinde desteğini göreceğiz uzuv kaybetmediyse full power'ı amiral bile olabilir ben çok umutluyum ayrıca serideki en havali meyvelerden birine sahip. Ayrıca baba yiğit gibi intikam için var gücü ile çarpışmış bu bile yeter benim için.

Arkadaşlar kim ne derse dersin bu serideki yegane korsan Teach dir.Sen Wb ,Roger,Lufy gibi iyilik meleği korsanı nerde gördün .
Teach meyvesizken Shanksi yenmiş ama meyvesiz Shanks yonkou olmuş.Bu Shanksin samuratwari bi karakter olmasındandır.Roger,Wb gibi onurlu 1vs1 durabilen biri.Teachde 1vs1 durcak güç yokmu ?Var ama o irade yok.Arkadaş demiş Aka dan yine kaçar diye.Çokda doğru.Korsan dedin alabiliyoken alır kaçar uğraşmaz.Teachin ilk hedefi yonkou olmak değil zaten adam KK olmaya oynuyor.Bunun içinde zamanını bekledi.Bu arada Teach Akanui den kanda alır vs atarsa ama girmez ta ki mecbur ölümüne sıkışmasıkça topuklar diğer türlü.
Bu serinin korsanları böyle :S kime göre neye göre gerçek korsan arıyorsun :S Teach vs Shanks'ı yenmiş mi :eek: Biz sadece çizdiğini bilmiyor muyuz? Aralarında ne geçti bilmiyoruz ama müneccim çok. Roger ile Wb'ın onurlu vs sini de görmedim ben hiç seride :S Neyse devam edemiycem.

Şu korsan muhabbeti kadar boş bir şey yok. Gerçek korsan kafası sabit fikirlilikten başka bir şey değil. Orta Dünya'ya gidip burada niye televizyon yok da dersiniz siz. :(

Luffynin oturup ilerde teachi yeneceğim ama adamın şu şu gücü var buna karşı ne yapabilirim diye düşündüğünü sanmıyorum. Adam prensip olarak düşünmüyor. Eğer tekrar karşılaşırlarsa o savaş anında bir şeyler planlar gibi.
Ancak Rayleigh hakiyi anlatınca Luffy'nin aklına ilk olarak Smoker, Aokiji geliyor. Onlarla karşılaştığı için ve bir türlü çözüm üretemediği için haki ile cevap verebiliyor olacağına seviniyor. Aynı şekilde Teach ile karşılaşmış biri Teach'in o gücünü merak eder, bu Luffy olsa bile. Ona göre de birşeyler geliştirmiştir. Hem Rayleigh Luffy'i sadec saf güç üzerine çalıştırmamıştır, dövüşte stratejik düşünme yollarını da göstermiştir. En azından bu şekilde bir umudum var.

mrso

Daha lufy nin 6 aylık eğitim mini gördük büyük ihtimal daha 1.5 senelik reyleingh eğitimi + lufy nin kendi başına 6 aylık eğitimi var. 2 sene sonunda yeni şeyler görürüz . Hikaye çok yavaş ilerliyor. Kaido ile karşılaşırsa 1.5 senelik eğitim min meyvelerini görürüz.

Ancak Rayleigh hakiyi anlatınca Luffy'nin aklına ilk olarak Smoker, Aokiji geliyor. Onlarla karşılaştığı için ve bir türlü çözüm üretemediği için haki ile cevap verebiliyor olacağına seviniyor. Aynı şekilde Teach ile karşılaşmış biri Teach'in o gücünü merak eder, bu Luffy olsa bile. Ona göre de birşeyler geliştirmiştir. Hem Rayleigh Luffy'i sadec saf güç üzerine çalıştırmamıştır, dövüşte stratejik düşünme yollarını da göstermiştir. En azından bu şekilde bir umudum var.
Evet dediğin doğru hatta fuusen tekniğini kullandığı zaman mermileri istediği yere atabiliyordu bunu ray söylemişti sanırım Luffye bu sadece bir örnek başka şeylerde çıkacaktır büyük ihtimalle.
Şu korsan muhabbeti kadar boş bir şey yok. Gerçek korsan kafası sabit fikirlilikten başka bir şey değil. Orta Dünya'ya gidip burada niye televizyon yok da dersiniz siz. :(
Deriz sanane. :D

Fil depara kalkıp gidecek.Burnuna fare filan sokacaklar.

:hhh: İyi güldürdün.

Yalnız Teach'in planları iyiydi ama gerçekleşmesinde onun iradesi dışında da bir çok olay oldu. Bir bakıma şanslıydı.
Bu seride her başarının arkasında şans var zaten(genelleme). Bu Oda'nın gerçek dünyaya dair verdiği de bir mesaj ayrıca. Serinin baş karakteri üzerinden de şansı gayet güçlü bir şekilde işliyor. Şans olmadan başarılı olamazsın.

Aynen korsan dediğin şöyle olur böyle olmalı muhabbetleri çok sığ. Oda zaten gerçek hayattan esinlenip ürettiği korsanları bizim tayfa ve özellikle Luffy önüne koyuyor ve alın bakalım karşılaştırın bana göre asıl bu oluşturduğum tayfa gibi olmalı korsan dediğin şey diyor. Bağımsız, özgün, kural tanımayan ama özünde iyi ve kendi hikayeleri olan özünde iyi insanlar. Ya da en azından korsanlar da aslında iyi olabilir önyargılarınızı kırın diyor.

Ben böyle anlıyorum, gerçek hayattaki korsanlar ve onların hayatlarının işlenmesini istesem zaten bu seriyi takip etmem Black Sails izler geçerim. Tıpkı her bölüm vs istiyor olsaydım da bu seriyi takip etmeyecek olmam gibi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık