Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 820: Köpek ve Kedi'nin Geçmişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    189
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lan hakisiz karşına Smoker bile çıksa bir cacık yiyemiyon. Ne demek haki varda ne oluyor :/ Balık adam yada yami yami meyvesine sahip değilsen haki şart.

Magmabrat

Eğer taaaaaa başlarda Dragon yarattığı şimşekler,rüzgarlar Hakidense ve Rogerında meyvesi yoksa(kimsede sormuyor seride Roger şeytan meyvesi yedimi diye) Haki>Meyve eğer öyle değilse yami yami no mi gibi bir meyve var ortada birde üstüne nasıl olduğunun açıklanmasına bağlı olarak 2 veya belki 3.meyve gücünde olabiliyor o zamanda meyve>haki olur bence kanımca...

Senbonzakura

Yanlış hatırlamıyorsam Gyojin Karate meyve üzerinde direkt etki yaratıyor hakiye gerek duymadan. Jimbei'den mi öğrenmiştik onu @Smoker san

Eğer taaaaaa başlarda Dragon yarattığı şimşekler,rüzgarlar Hakidense ve Rogerında meyvesi yoksa(kimsede sormuyor seride Roger şeytan meyvesi yedimi diye) Haki>Meyve eğer öyle değilse yami yami no mi gibi bir meyve var ortada birde üstüne nasıl olduğunun açıklanmasına bağlı olarak 2 veya belki 3.meyve gücünde olabiliyor o zamanda meyve>haki olur bence kanımca...
Dragon haki ile rüzgar yapıyorsa ya hiç kimsenin bilmediği bir teknik biliyordur, (ki bu daha olası) ya da haki o denli üst düzeydedir ki diğerlerininki yanında tırt kalır. Ama şahsi düşüncem meyvesi olduğudur.

Roger'a gelirsek idam sehpasına giderken ahşap kelepçe vardı, logia olmadığını çıkarabiliriz. Paramacia olabilir, ya da Oda-sama ahşap kelepçeleri bir gün gözümüne Kairoseki olarak karşımıza çıkarır. Haki>Meyve!
Bkz; Garp

Haki-Meyve olayı güç olarak bence değişkenlik göstermesi gereken şeyler çünkü şuan hiç birinin tam sınırını görmedik büyük ihtimalle sınır adamlar. Roger,Garp,Dragon gibi adamlar çıkacak her ne kadar bazı kişiler Dragona fikir adamı dese de ben böyle düşünmüyorum.

Senbonzakura

Haki-Meyve olayı güç olarak bence değişkenlik göstermesi gereken şeyler çünkü şuan hiç birinin tam sınırını görmedik büyük ihtimalle sınır adamlar. Roger,Garp,Dragon gibi adamlar çıkacak her ne kadar bazı kişiler Dragona fikir adamı dese de ben böyle düşünmüyorum.
Güç olmadan fikirlerin anlamı olmaz. Kimse güçsüz bir adamı sırf fikirlerinden dolayı takip etmez. Liderlik vasfı çok yüksek, Luffy'de de görüyoruz, karizmatik lider tanımına uyan bir yapısı var, herkesi kendi etrafında toplayabiliyor, düşmanı da olsa saygısını kazanabiliyor. Dragon çok efsane bir karakter olarak karşımıza çıkacaktır, çıkmalı.

Crocodile da gelecek mi acaba ittifak olarak ? Tayfa toplamış mıdır yoksa Mr1 ile devam mı ediyor.
Bir o kaldı görünmeyen onu da bekliyoruz artık.
Tek Kral Crocodile :a:

Magmabrat

Bir çok kişi Teachi yenmek için Marco ile ittifak kurulacağını söylüyor ama ben öyle düşünmüyorum ister Crocodile ister geriye kalan WB üyeleri ile ittifak olunsun bunun yeterli olmayacağı görüşündeyim. Teachi alt etmek için gerekli olan kişi Shanks ve Dragon.Meyvesi ile ilgili uyanışı Dragondan,Haki ile ilgili şimdilik ortaya çıkmamış haoshoku kullananların bile bilmediği haki güçlerinide Shanks dan öğreneceğini düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık