Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu poneglyphlerin yeri sabitse -madem yer gösteriyor sabit olması lazım- belki de Kaido ve Big Mom'ın ana üssü bunların bulunduğu adadır.

Geçen bölümdeki Namiyeydi aslında o eleştiri. :)
İyi bölüm ya. Özellikle Luffy ve Law'un Dof ve Trebolle karşı karşıya geldiği bölümden beri 10 bölümden 9u ilginç olaylar yaşanıyor ve önemli bilgiler veriliyor.
Geçen bölüm sogudum Nami'den. O ayrı konu.
Bu bölüm epey mantıklı bir kurgu oturdu yerine.

Bu poneglyphlerin yeri sabitse -madem yer gösteriyor sabit olması lazım- belki de Kaido ve Big Mom'ın ana üssü bunların bulunduğu adadır.
Sabit olmalarına gerek yok X adası felan yada kordinat veriyor olabilir.
2 tanesiyle mümkün değil bulamazsın. Kağıda koy 2 nokta sonra rastgele yere noktlar koy otası o kadar değişir ki şaşarsın :/
Abi 3 tane ile bile bulamazsın çünkü hangi nokta hangi nota ile birleşip kesişiyor.
ve 4. Nokta nerede artık bir 100 yıl ararlar :D

Çok kötüye basan 1i benim itiraf ediyorum.
Sonrada kim çok kötüye oy veriyor diyorlar!
Yahu 1 i kapak 11 sayfa manga çizersen tabi çok kötüye basarım.Yok haftayada tek sayfa yap bari sonrada kaliteli seri de 50 sene çizdim de alçak oda.
Bölümün 15 sayfa olması lazım yanlışın var.

Edit: Kayıp 2 sayfayı unutmuşum yani 17 sayfa :)

Zoro'nun babası olsa bu kadar benzemez herhalde :D
Hayır demek istediğim her kişiyi birine eşleştirmeye çalışmak uğraşmak her şeyi geçtim birde bunu kendi hiçbir dayanağı olmayan(Mangada) benzetme üzerinden yapmak, resmen odenin gücünü bunu üzerinden tahmin etmeye çalışıyorlar. Yok işte franky ile eş değerse 4. adamdır bu kadar gücü vardıra geliyor olay bu çok ama çok yanlış bir değerlendirme. Ben neye bakıyorum biliyor musun ? Bir kedi ile köpeğin gücüne luffyin vay ne güçlüsün lafına, rogerın tayfasında olması, raftele gitmesi ve kedi ve köpeğin efendisi ise ne kadar güçlü olabileceğini bunları değerlendirerek kafamda şekillendiriyorum. Yoksa yok şuna benziyordu yok rogerın 4. adamıydı yok öyleydi yok böyleydi değil elde olanlara bakarak bilmem anlatabildim mi derdimi bu sefer...

Oden eski shogun değil mi? Eski shogun değilse yeni shogun zaten tek başına onu indirebilirdi. Kaidouya ihtiyaç yokki.
Ben bahsederken hiç Shogun denmediğini söyledim. Belki de Shogun'dur fakat Daimyo klan lideri gibi de kullanılabiliyordu sanırım. Onçün bilemiyorum.

2 tanesiyle mümkün değil bulamazsın. Kağıda koy 2 nokta sonra rastgele yere noktlar koy otası o kadar değişir ki şaşarsın :/
2. Nokta belirleyip o çizgi üzerinde ilerlersen bulurusn fakat 3. bir nokta eğer karşısında 4. nokta yoksa sana 2 boyutlu düzlemde birşey ifade etmiyor.

Çok iyiden daha iyi verilebilseydi keşke çünkü cok iyi bayagi düşük kaçıyor. Bilmeceler çözülüyor olaylar büyüyor Frabky nin deyimiyle suuuuuuuupeeeeeeerrrr !!!

karolla

Anladım galiba olay şu: Bu bizimkilerin eski lordumuz dediği oden eski shogun olmalı. Onu da şuan shogun ve kaidou idam etmiş sanırım. Veya eski lord dedikleri kişi shogun değil sadece klan lideri. Bu durumda shogun niçin kaidou ile beraber onu öldürdü? Kaidou adayı almak istediğinde oden karşı çıktığı için öldürmüş olabilirler. Shogun ise kaiodu ile baş edemeyeceğini düşündüğü veya başka planlar içine girdiği için kaidou ile anlaşmak istemiştir belki de. Oden de daha muhafazakar olup samuray tekniklerinin kimse tarafından öğrenilmemesi için yani ülkesinin sırlarını korumak için karşı çıktığı için öldürülmüş de olabilir. Fakat bence bu çok fazla karışık olur. Bence oden eski shogundu ve yerine geçmek isteyen yeni lord kaidou ile beraber darbe yaptı.

Yani kaidou ABD görevini üstlendi ve darbeyi yaptırdı?

O sabit de ada hareket ediyor. Diğerlerinde de böyle şeyler olabilir zira wg şimdiye toplamıştı yoksa hepsini.
E bu üç tanede de geçerli. Tam koordinatı bilemezsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık