Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ulan roger ulan jolly roger tayfası nerdeydiniz oden-sama katledilirken he mezarda olsanız çıkıp gelmeniz gerekirdi.
Shanks ve ray-san gözümden düştünüz umarım kısa sürede ölürsünüz.

Vallaha pes doğrusu. Ben ve birkaç arkadaş aynı olayın doğrusunu üçüncü ve beşinci kez yazıyoruz. Siz hala okumamakta kararlı olup aynı soruları soruyorsunuz. :(

ile diyor hocam. Kaidou shogun değil. Zaten shogun wanodaki en güçlü samuraya deniyor.
Mantıklı olmuyor ama işte. Oden Shogun olup tarihi aktarıyor. Shogun ile birlikte olup Shogunu mu yenmiş ? Çeviri hatası vardır belki :D bekleyip görelim ama dediğin gibi 2 anlamda çıksa bile sanmıyorum öyle olduğunu :D
3 tanesiyle de bulurlar aslında. Sadece daha zahmetli olur.
Abi imkanı yok bende düşündüm ama astrofizik mühendisi felan olman lazım [ tayfada o zekada kişi yok :D ]
[ Robin ve nami ne kadar zeki olsa da :D ]

Ya bazı arkadaşlara cidden şaşırıyorum bu olay rearkarnasyon mu ki durmadan ray san zoroudur yok şu sanjidir yok şu frankydir yok öyle bişey şunu çıkartın kafanızdan ikiside farklı tayfalar sadece luffy ile roger büyük ihtimal d olmanın getirdiği benzerliği taşıyorlar ama tayfasları tamamen farklı bunu kafanıza kazıyın artık. Ayrıca kitabelerde sırtlarda taşınmıyor bilgileri taşınıyor... Şu konuları bir daha gözden geçirin...

karolla

Ya bazı arkadaşlara cidden şaşırıyorum bu olay rearkarnasyon mu ki durmadan ray san zoroudur yok şu sanjidir yok şu frankydir yok öyle bişey şunu çıkartın kafanızdan ikiside farklı tayfalar sadece luffy ile roger büyük ihtimal d olmanın getirdiği benzerliği taşıyorlar ama tayfasları tamamen farklı bunu kafanıza kazıyın artık. Ayrıca kitabelerde sırtlarda taşınmıyor bilgileri taşınıyor... Şu konuları bir daha gözden geçirin...
O odur bu budur derken onu demiyorlar. Pozisyon olarak söyleniyor. Rogerın doktoru crocos bizde choppa. Onda raylegih bizde zoro. Onda franknin ustası balık adam bizde franky. Onda scopper gaban var ama aşçı mı değil mi bilmiyoruz. Shogun muhtemelen tayfanın brooku çıkacak gibi duruyor bu denklemde. Tabii böyle çıkmaya da bilir.

Kaido ve Linlin'in gözüktüğü sayfa çok güzel. Ve bu arada, Momo'ya hala uyuzum. Sanırım geçmeyecek hiç. :l

@twei Aynen. Bu kadar bilgiyi tek sayıda vermesi şaşırttı özellikle. :D

Zoro'nun babası olsa bu kadar benzemez herhalde :D

Yami

Yeni Shogun Mihawkmis ne epik olur bea. Zoro ustasina karsi , luffyde kaidoya vuuuu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık