Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 818: Balinanın İçinde

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    236
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mantıklı olmuyor ama işte. Oden Shogun olup tarihi aktarıyor. Shogun ile birlikte olup Shogunu mu yenmiş ? Çeviri hatası vardır belki :D bekleyip görelim ama dediğin gibi 2 anlamda çıksa bile sanmıyorum öyle olduğunu :D

Abi imkanı yok bende düşündüm ama astrofizik mühendisi felan olman lazım [ tayfada o zekada kişi yok :D ]
[ Robin ve nami ne kadar zeki olsa da :D ]
Oden'e Shogun demedikler ki dediler mi :S

Yalnız olay resmen rpg oyunlarına döndü. Bölüm boss'unu yen ve düşen eşyayı topla. Diğer boss'ları da yen. Sonra da o eşyaları bir araya getirip yol haritanı çıkar. Zaten bir şekilde Yonkou'ya bulaşma işi olacaktı lakin şimdi olay mecburiyete döndü. Tayfayı ilgilendirmeyen basit konulardan dolayı (Yok şekerimi yedin, yok minkleri dövdün gibi...) Yonkou'ya bulaşmaktansa böyle bir senaryo çok daha iyi oldu açıkçası.

nasıl demediler ? Momo Oden'in oğlu değil mi Lord diye geçiyor.
dediğim gibi Shogun olayı nasıl işliyor bilmiyorum ama Oden shogun gibi geliyor :D
Belki Yeni shogun'a da shogun diye yazmışlardır.
Adam derebeyi olarak geçiyor :D
3 tanesiyle de bulurlar aslında. Sadece daha zahmetli olur.
4'ü birden yoksa 3. fazlalık olur. Madem zahmetli olacak, 2 tane yeterli bulunduğu çizgiyi belirlemek için.

O veletin uyuz tipi bile yeterli bir sebep. :(
Neyse ki bölüm iyiydi. İyi geldi son sayılardan sonra.
Geçen bölümdeki Namiyeydi aslında o eleştiri. :)
İyi bölüm ya. Özellikle Luffy ve Law'un Dof ve Trebolle karşı karşıya geldiği bölümden beri 10 bölümden 9u ilginç olaylar yaşanıyor ve önemli bilgiler veriliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık