Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 817 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fujitora değilde Tsurunun öldüğünü hissediyorum :D Yalnız dalga geçenler var Jack ile fakat adam bir eski filo amirali + amiral + koramiralin olduğu konvoya daldı asıl soru bu üç güçlü zaat aynı gemidemiydi ? aynı gemide değilse jack kiminle dövüştü ? bu yaraları açan kim ? dövüştüğü kişi ne alemde öldümü kaldı mı ? Bu arada Jackın oturuşunu Wb'ye çok benzettim adamda tam bir aşiret havası var ya sevdim ben bu adamı :D

Böyle psikopat karakterlerin olması gerçekten çok iyi seriye heyecan ve enerji katıyor... Dof tan sonra bu iyi geldi doğrusu... Doff u unutmayacağız...

Fotoshop bilen biri Jack için 1 dayak nedir 2 nasıl atılırı yapsa güzel olur. Çok sağlam dayak yemiş.

İlk kötü adamın herhalde Jack, handikaplarını bu arc beraber tartışırız. Jack'a hayran kaldım. Sengoku'nun olduğu yerden çıkmayı başarmış, meyvesi bile elverişli değil. Ah Fuji ah işte. Orada eski üçlüden biri olsa sağ çıkarmıydı? Sengoku da nasıl amiral olmuş çözemedim. Daha bir iş bitiremedi.
Doflamingo'yu kurtarsaydı o aynı anda hem Sengoku hem Fujitora'yı alırdgajsghahgagdg
Kougetsu iki hafta önceden kalma hafızam beni yanıltmıyorsa Kıpkırmızı Ay demekti Bakarsınız buna bağlanır;
Öyle miydi, emin misin? :T

@Smoker amiral çıkması seri içindeki dinamikler içinde bana gore ters amiral gücünde adamlarin kapışmasına kollar bacaklar gidiyor. Yarim kalmaları gerek demiştim göstermediği için yakalanmaları dövüşleri istediği gibi çiziyor ama normal dengede amiral gücündeki adamalar zaten ölüme meydan okuyan güçlü adamlar genelde zalimler eyvallahlari ondan sebeptir ki. Güç düşüşleri olmadan oraya kapatılmaları bana saçma geliyor.

İlk yonkou düşünce öğreniriz nereye koyuyorlarmış :/ Rogerı nereye koymuşlar mesela? Oğlunun olduğu kafese tıkmışlardır. Benziyordu sanki.
Yonkou düşünce Doffy gibi eline kelepçe mi takılacak zannediyorsun hacı? öyle bir şey olmaz. Denizciler yonkoulara yaklaşamıyorlar, iki büyük gücün olduğu yere ise hiç girmezler. Doffy'i yonkou'larla bir tutma derim.Yonkoular dayağını yer, boyun eğer. Yakalanma olayı olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 34)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık