Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 817 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@hdbfresh afalladım birden kim kime dum duma belli değil. Odanın yazdığına da inanmamak lazım artık. :(
Momonosuke veledi boşuna inlemiyordu demek şu olacağım bu olacağım derken.

Son gelen spoiler ile momo nun tahmin ettiğimiz gibi büyük birinin oğlu olduğunu öğrendik hadi hayırlısı

Verilen bilgiler ışığında olaylar büyük ölçüde netleşti.

1. Minkler, Kogetsu Hanesi'ne hizmet ettiği için, bizim samuray ekibi onları ziyaret etmek için yola çıkar.

2. Gemi kazası yaptıklarında yolları ayrılır. Raizo kendi imkanları ile Zo'ya çıkar. Diğer üçlü Dressrosa'ya ulaşır.

3. Momonosuke, Punk Hazard'a giden bir gemiye saklanır. Gemi hareket edince, bizim ikili geminin peşinden gitmeye çalışırl, ama Doflamingo'nun adamları tarafından yakalanırlar. Kanjuro kendini feda ederek Kin'emon'un kaçmasına yardım eder.

4. Kin'emon ve Momonosuke Punk Hazard'da bizimkilere takılarak Dressrosa'ya gider ve orada Kanjuro'yu bulur. Aynı süreçte Jack, Raizo'nun Zo'da olduğunu öğrenir ve adaya saldırır.

5. Doflamingo yenilince, Jack onu kurtarmak için adadan ayrılır, bizimkiler Zo'ya varır. Neyin neden olduğu da açıklanır.

Bu bölüm gümbür gümbür geliyorum Diyor resmen momo, kitabeler, jack vs. vs. bakalım daha neler neler :) @Smoker bu jack neden raizoyu arıyor bunu hala anlamış Değilim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık