Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 817 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğlunu ne diye göndermiş adam kinemonla acaba?

Ayrıca bu Jack'in gemisinde kendi bayrağı var Kaido'nun bayrağı yok tabi kemerinde var var ama olsun. Demekki her yikimcisinin kendi bayrağı talan çıkacak onlarda boynuzludur. Vikingler akar.
Sadece Kinemon değil bir gemiyle ve yanında da boş olmayan -en azından iki tanesinin haki+ meyve gücü olduğu görülüyor diğeri de ninjaymış- adamlarla göndermiş ama işte sonra Smokerın özet geçtiği o olaylar olaylar.

Bu bölüm gümbür gümbür geliyorum Diyor resmen momo, kitabeler, jack vs. vs. bakalım daha neler neler :) @Smoker bu jack neden raizoyu arıyor bunu hala anlamış Değilim ?
Raizo. Kogetsu Hanesi için önemli biri olabilir. Kaido, onu ele geçirerek Wano'yu kendisine teslim etmelerini isteyebilir. Wano ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum.

Bu bölümle Wano'nun nasıl güçlü bir ülke olduğunu az da olsa görmüş olacaz.

Bu da, Kaido'nun as adamının zamanında kendi tayfa üyesi olmadığı ve sonradan Kaido'ya katıldığını gösterir.
Böyle hayvanları himayesine alan Kaidou reyizin gücünü gelin birde siz tartın, daha ne deyim. Hala "Luffy, Kaidou'yu alacak" diyenler var. Bana sorarsan bu canavar üçlü(yıkımcılar), çok yakın güçteydiler fakat Kaidou reyizin gücü karşısında diz çöküp selam durdular. Büyük ihtimal kendi aralarında yarış içerisindedirler.

+Raizo'nun tipi çok absürt. Ben cool bir tipleme bekliyordum. En azından şeklini değiştirmeyi biliyordur, sonuçta bir ninja kendini gizlemesini iyi bilir ve Raizo'da ninja :D

Unknown

Böyle bir şey çıktığına göre eski bölümlere bakıp suan ki durumun ne kadar sıvama olduğunu kontrol etmek lazim.

Böyle hayvanları himayesine alan Kaidou reyizin gücünü gelin birde siz tartın, daha ne deyim. Hala "Luffy, Kaidou'yu alacak" diyenler var. Bana sorarsan bu canavar üçlü(yıkımcılar), çok yakın güçteydiler fakat Kaidou reyizin gücü karşısında diz çöküp selam durdular. Büyük ihtimal kendi aralarında yarış içerisindedirler.

+Raizo'nun tipi çok absürt. Ben cool bir tipleme bekliyordum. En azından şeklini değiştirmeyi biliyordur, sonuçta bir ninja kendini gizlemesini iyi bilir ve Raizo'da ninja :D
Luffy Kadio'yu alacak diyen mi var? Daha 40 fırın ekmek yemesi lazım.

Ninja'nın tipe gel ya.:D Hadi o sürpriz olmadı ama Momo olayı açıklansın bakalım. Geçmiş bölümlere bakacağım, uyumlu mu değil mi diye. Artık gizem gizem diye işin suyunu çıkarmaya başladı.:/

Merakla bekledigim karakterler
7.shici
Kanjuro ,sanjuro filminde oynayan toshiro mifuneden esinlenir belki dedim olmadı
Ninja hepsi trol of oda of
Neyse bu ninjanın saçı gedatsuya benziyor acaba buda alt dudağını emiyor mu bi bağlantı var mı

Merakla bekledigim karakterler
7.shici
Kanjuro ,sanjuro filminde oynayan toshiro mifuneden esinlenir belki dedim olmadı
Ninja hepsi trol of oda of
Neyse bu ninjanın saçı gedatsuya benziyor acaba buda alt dudağını emiyor mu bi bağlantı var mı
Kanjuro-Samurai Shodowndan alınma.Mifuneyi'de yeni amiral yapacak bence :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık