Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 817 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uçurmakta ne var :D önemli olan ardındaki güç. Yoksa daha ilk bölümlerde bazuka ile adam uçuruluyordu. Gerçi hala uçuruluyor.

Jackın kurtulması sadece görsel ile kalmaz umarım :/ Jack gemiye nasıl saldırdı %90 göstermez ama bekliyoruz işte :/

Ben onu görünce ağlamaya başladım zaten. Buna nasıl cevap verilebilir ki. Şu an pes edip uyumaya gidiyorum, hoşçakalın. :(
Rakipleri ve saldırıları kafanda canlandırıp değerlendirmiyorsan tartışmayalım gerek yok.

Uçurmakta ne var :D önemli olan ardındaki güç. Yoksa daha ilk bölümlerde bazuka ile adam uçuruluyordu. Gerçi hala uçuruluyor.
Ardındaki güç sayesinde uçuruyor zaten.Rakibin gücü de önemli tabii aradaki fark önemli.Doğrudan fiziksel darbe yaptığı meyve gücü de değil.Fiziksel gücü katlanıyor.Bunu Dof gibi adama yapıyor.Saldırı güçsüz olsa Dof dayanır biraz geriye savrulur ama öyle değil.Adam kolunu siper etmesine rağmen yıkıcı bir güçle yere çakılıyor.Şiddetini azaltamıyor bile.Aynı şekilde Sabo borusuyla vursa ve koluyla şiddetini azaltsa bu derece etkili olur mu acaba.Hani diyorsun ya uçurmakta ne var o zaman böyle bir duruma düşer mi.Bence düşmez.Burgess bile bir anda nereye geldiğine şaşacak şekilde etkilenmiyorsa bu saldırılardan Doflamingo hiç etkilenmez.

Bu adamda amiral karşısında kendini bu kuvvetle savundu.O yüzden amirali de abartmayalım g4ü de küçümsemeyelim artık.

Bu sayısının son sayfası olursa şaşırmam ya da sondan bir önceki. Kinemon arkasında bir şey gösterecek der biter haftaya heyecan konusu çıkar son birkaç bölümde olduğu gibi

karolla

lawin mesi daha bitirici gear4den ama şehrin diğer ucuna yollamıyor. boyle kıstas mı olur. kus kafesinin kapanmasına 1 saat kala gear4 açtı. 50 dakika kadar dövüştü 20 dakika değil

@ch3rl0b11n

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık