Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 816: Köpek, Kediye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    171
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harbiden raizo adada yok sanıyordum. Jack minklerin yalan söylediğini çok net olarak biliyormuş demek ki, adayı yok yere katletti diye üzülüyordum ama en azından bir nedeni varmış :D

Asıl dikkatimi çeken zoro.Benzer şeyi o da yaptı hatta ölüyordu da.Bu kadar şaşırma yerine hafif tebessüm etse vayy tarzı daha hoş dururmuş.

Niye böyle yapıyorsun? :( FT tartışırken nasıl OP'yi tartışamıyorsun? :(
Ft'yi belli bir seviyede ciddiye alıyorum.:D
Op'den çok şey bekliyorum veya bekliyoruz. Yavaşlık çok, hep böyleydi ama benimde yaşım gençti.

Seri hikaye üzerinden gidiyor zaten ama burada bile gereksiz uzatma yok mu? Gizem olsun ama her şey de gizem olmaz. 3-5 bölüme açıklanabilecek şeyleride gizeme sokmasın bir zahmet. Kaido, Big Mom gibi kişileri göstermeyebilirsin bu bir tercihtir ve yapılabilir, sıkıntı yok ama Sanji deyip ağlarsan sonra Sanji'ye ne oldu diye sorarsa birisi ve sen zaman kazanmak için Sanji'ye ne oldu biliyor musun dersen gereksiz uzatmaktır yaptığı şey.:/ Seride kimse vs beklemiyor, en azından benim kendi adıma öyle bir beklentim hiç olmadı. 800 bölümde 8 vs bile yokken şimdiden sonra hiç olmaz. Amiral gibi adamların 10 gün Süren mücadelesini göremeyiz, güç çıtası düşükken bile doğru düzgün vs yoktu. Rosa'yı benim sevmem lazım değil mi, her dk benim adamı gördük daha ne isterim.:/ Ya güzel hikaye yazıyor ama Baby 5'e olsun herkese basıyor bir fb o zaman 100 bölüm oluyor. Genel kurguya bir şey mi kattı bunlar?Senor falan duygulandık adamsın dedik ama o kadar.
Bunlar genel eleştiriydi. İnsan sevdiğini gömer.:D

Minkler adamdır diyorduk ama adamın dibiymiş hepsi.Ara olmasa daha iyi olacakmışta neyse artık.Genel tartışmaya hücum ederiz artık :/
Ve gerçekten dumur oldum diyebilirim.Oda bizi Raizo'nun adada olmadığına ve samurayların geleceğinde büyük olay çıkacağına o kadar inandırdı ki son sayfalarda tayfa gibi baktım minklere resmen.Zoro gibi cool cool ortalıkta dolanan adam bile şaşırdı.Neyse :) Luffy Sanji olayına dönsün artık.Tek dileğim bu :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık