Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haftaya Iceburg gelcek hiç yormayın kendinizi :/
Gurur yapmana gerek yok, gir wikiden bak arc sıralamasına...

Bi kaç bölüme Kinemon olayları durulur ve cümbür cemaat düğüne gidilir. Belki minkler gelir belki de mink diye bizimkileri yuttururlar :D Kostümler Kinemon'dan, Ulaşım Kanjuro'dan. Maymumcuk ete-ete yi bırakmış de gozaru ya başlamış.

Gurur yapmana gerek yok, gir wikiden bak arc sıralamasına...

Bi kaç bölüme Kinemon olayları durulur ve cümbür cemaat düğüne gidilir. Belki minkler gelir belki de mink diye bizimkileri yuttururlar :D Kostümler Kinemon'dan, Ulaşım Kanjuro'dan. Maymumcuk ete-ete yi bırakmış de gozaru ya başlamış.
Cahil :/

Öğreniceğim avatar yapmayı, sen dur hele.:S
Şu sahneye dokunma, önce ben kaptım. :(
Ayrıca paint ile yaptım yahu, iki dakikalık iş. Dandik falan ama en azından ipotek ediyor. :s

Bu arada o ete ete maymunu da Raizou'yu sordukları için endişeleniyor. Yoksa yukarı çıkana kadar pek de garipsememiş elemanları. Muhtemelen samurayların nasıl göründüğünü bilmiyor. Elemanlar Raizou'yu sorunca belki de onları yine Kaidou'nun adamları sanıyor ve tekrar saldıracaklarını düşünüp endişeleniyor. Ondan fırlayarak rapor etmeye gidiyor.

??? Birader bir tek ben mi kaçırıyorum; yok Zoro Sanji için endişeleniyormuş, yok bilmem ne? Ulan adam Luffy'e bırak o puştu kendi haline, bana kıçını tekmeletme diyor. Tayfa üyesi resmen zorla götürülmüş bir kaptana hem de, yerini bil lan köpek.
Bölümü okuyamadım. Ama Luffy diyormuş duygularını belli etmiyorsun diye. Bunun zaten belirtileceğini önceki bölümden beri söylüyorduk. Yakında Zoro'da gösterir ...:D

@ch3rl0b11n

Beğendiğimi alırım. Başkasında olması umurumda değil.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık