Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav arkadaş bir sürü başka manga var anime var güzel "bol aksiyonlu", ya da mangadan başka bir sürü güzel hobiler var falan sözün kısası niye zorluyorsunuz ki madem boş bi seri niye takip ediyorsunuz yazık değil mi vaktinize?! Hayır bana ne de cidden anlam veremiyorum yoksa Zoro gibi insanlar mısınız sevdiğini söyleyemeyip ters giden :D

Vivi çok şıktı.

Luffy müthiş bir karakter ya. Zoro artisti de dışarıda bekliyor cool bir şekilde. 800 bölümdür ölemedi gitti.
Carrot da komik bir karakter. Zaten Zoro'yu dövdüğü için sempatim vardı bu bölüm biraz daha arttı.

Samurayların gelmesiyle işler karışacak yine. Hikaye çok farklı yerlere kayacak gibi duruyor.

Yav arkadaş bir sürü başka manga var anime var güzel "bol aksiyonlu", ya da mangadan başka bir sürü güzel hobiler var falan sözün kısası niye zorluyorsunuz ki madem boş bi seri niye takip ediyorsunuz yazık değil mi vaktinize?! Hayır bana ne de cidden anlam veremiyorum yoksa Zoro gibi insanlar mısınız sevdiğini söyleyemeyip ters giden :D
İnsanlar seriyi seviyor diye her bölümü sevmek mi zorundalar? :/ İnsanları rahat bırakın ulan. Bitmiyor beğenmiyorsan okuma anlayışı.

Yetişkiniz sorumluluk almalıyız diye karizma yapıp sızmaları güldürdü.
Bölümde çok fazla eğlenceli sahne vardı ya çok iyiydi.
İnsanlar seriyi seviyor diye her bölümü sevmek mi zorundalar? :/ İnsanları rahat bırakın ulan. Bitmiyor beğenmiyorsan okuma anlayışı.
Yo değiller ayrıca benim kastettiğim kitle bir bölümü değil hiçbir bölümü beğenmiyor. Benimki sadece bir öneri, "beğenmiyorsan okuma" gibi basit bir mesaj değildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık