Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onu bunu bilmem New world bölümlerine laf edenlere kapak olsun.Süper bölümdü yine.Dipnot: Zoro Luffy'i yalnız bırakmaz diyorum. Yani Monster Trio vs BM

Yonkoular novalarla müttefik olmaz. İttifak demek aynı seviyede olacaklar demek. Yonkoular novaların seviyesine inmez. Kanuni gibi senin kralın benim sadrazama eşit benzeri bişey yapsalar oda ittifak olmaz :) Çürütecek ikinci bir husus ta luffynin ittifak anlayisini biliyorsunuz birine arkadaşım derse ona ne fiske vurur ne de vurdurur bellamy e bir yumruk atana kaç bölüm kıvrandık bellamy bile kıvrandı hatta :)

Yonkoular novalarla müttefik olmaz. İttifak demek aynı seviyede olacaklar demek. Yonkoular novaların seviyesine inmez. Kanuni gibi senin kralın benim sadrazama eşit benzeri bişey yapsalar oda ittifak olmaz :) Çürütecek ikinci bir husus ta luffynin ittifak anlayisini biliyorsunuz birine arkadaşım derse ona ne fiske vurur ne de vurdurur bellamy e bir yumruk atana kaç bölüm kıvrandık bellamy bile kıvrandı hatta :)
Doğru söylüyorsun yanlış kelime kullanıyoruz :) Sadece ateşkes veya aynı safta yer alma, yoluna çıkmama gibi durumlar olabilir diyelim o zaman.

Doğru söylüyorsun yanlış kelime kullanıyoruz :) Sadece ateşkes veya aynı safta yer alma, yoluna çıkmama gibi durumlar olabilir diyelim o zaman.
Bu biraz daha makul ama gene sıkıntı. Luffy normal biri değil ki ufacık bir duygusal bağlantı kursunlar dünyayla şavaşır. Rebeca yemek ısmarladı diye dof u indirdi mesela manyak :D

Kaido nun adamları zou ya gelecekse luffy orda olmalı yoksa law -zoro ikilisi jack i tutamaz. Big Mom -Kaido kapışması olursa harika olur manga tarihinde ilk defa yonkouların kapışmasını okuruz. Sanki oda yavaştan altyapısını hazırlıyor gibi. Bu iki yonkou birbirlerine ağır hasar verip berabere kalacaklar o hasarlı halleriyle luffy nin onlara karşı kazanma ihtimali artacak senaryosu olursa kimse luffy nasıl yonkou indirdi demez en azından.

Eğer tayfa Luffy'nin tek gitmesine izin verirse muhtemelen Law ve tayfanın geri kalanı Wano'ya gider. Bu şekilde hem Wano aradan çıkar hem tayfa kendini daha da geliştirir.
Isleri hizlandirtiyor gibi. Yani durumsal olarak yavaslik devam etsede olaylar birbirine girip hizlaniyor sanki. Bana koooocaman bir kazan dolusu yemek yapilacakmis da malzemeleri ardi ardina konuluyormus gibi geliyor. Yani simdiye dek 2Y oncesinde ozellikle tek bir odak noktasi oldu ve hurraaa gidildi. Simdi ise birde9n cok odak noktasina sahibiz.

Son düzenleme:
Vallah ortalık çorba oldu. Kaido'nun muhteşem bıyıklarıyla Bigmom'un güçlenmek amacıyla gerçekleşmesini istediği izdivaç arasında kaldık. Bana göre 2 seçenek var. Hatta 3. Ya da 4. Hadi 5 olsun :D

1- Lola'nın hatırına Bigmom evlilikten vazgeçer. Ama söz konusu Mom'un elde edeceği güç olunca kızını falan gözü görür mü ?
Hayır kız kıza benzese neyse diyeceğim de :

:D

Bu yonkou olacak yaratıklar bebe değil. Böyle duygusal teranelere bel bağlayacaklarını zannetmiyorum. Kadın okyanus yönetiyor yav! 35 tane kızı/gelini var. Muhtemelen diğer kızlarını da aynı amaç ve yöntemi kullanmak suretiyle evlendirmiş ve hakimiyet alanını genişletmiştir. Bunların arasında istenmeyen evliliklerin, cebren alıkoymaların olduğu rahatlıkla tahmin edilebilir. Yani kadın o kadar güç meraklısı aslında demek istiyorum. Gönlü olsun olmasın kıymış gencecik delikanlılara. Bu yüzden Mom'un Lola'yı da takacağını zannetmiyorum. Kısacası, eldeki en olabilir tatlıya bağlama yöntemi de bana göre güme gitti.

2- Daha önce de ifade ettiğim için bu kısmı kısa geçeceğim. Kaido eğer ki Mom'la rekabet içindeyse Mom'un daha da güçlenmesine engel olmak adına o düğünü basar arkadaş! Hele ki işin içinde Mingo'yu indiren Mugi'nin olduğunu da öğrenirse çifte piyango der, daha bir şevkle gider. Tabi ki Kid'leri de yanına alarak gider.

3- Vinsmoke Family.
Ailenin babası kötü olabilir. Yüksek ihtimalle de kötüdür. Ancak bu demek değildir ki bir yonkounun emri altına girmek hoşuna gitsin. Böyle adamlar kendi borularını kendi öttürmek ister. Oğlunun kimle evleneceği konusunda yumuşak davranabilir belki Mr. Godfather :D Muhtemelen bu evlilikte karşılıklı çıkarlar söz konusu. Ancak burda aslan payını kimin aldığını söylemeye gerek yok sanırım. Bu yüzden Mr. Godfather içten içe pıçak bileniyor olabilir. Diğer ailelerin de düğün esnasında kendilerini iyi hissedeceklerini hiç zannetmiyorum.

-- Yine bir düğün. Kızımı/oğlumu evlendirdiğim o günden bu yana çayıma atacak şeker bile bulamadım bu manyak karı yüzünden. Şikişoooooo! dediklerini şimdiden duyar gibiyim :)

İşte bu sebepler yüzünden ve özellikle de 2. madde yüzünden ortalık karışırsa Vinsmoke'lar başta olmak üzere diğer aileler ''fırsat bu fırsat Sülooo. Destekleyin beniiii'' diyaloğunu göz temaslarıyla yaşarlar :) Ondan sonra ortalık ne hale geliyor bakın görün. Bigmom pasta yerine ne yer siz hesap edin :D

4- Kaido'nun Bigmom'la bir alakası olmadığını ve Kid'lerin Kaido karşısında dayak yediklerini farz edelim. Bir yonkou indirmekten çok uzakta olduklarını gören Kid'ler hayal kırıklığı içerisinde toplantı alanlarına döner ve ittifağı dağıtmayı düşünürler. Bu sırada Sanji'nin Mom'un kızlarından biriyle evlendirileceği haberini alan Kiddo, bu düğünün gerçekleşmesine Hasır'ın izin vermeyeceğini ve onun tam bir çılgın olduğunu bilir (Sabaody-Kutsal Ejder Vak'ası). Kaido'dan sonra elinden ekmeği alınan çocuk hissi yaşayan Kiddo, zaten önceden hıncı olduğu Mom'un düğün pastasına göz diker. Yani olay, Kid+Apoo+Hawkins+Killer+Luffy+Sanji+Vinsmoke ve daha bilimum ailelerin savaşına dönerse Mom'a geçmiş olsun :D

5- Bu madde hazırlık safhasındadır.
5 Madde hatta birini saymazsak 4 maddenin içindeki iki maddeyi bende düşündüm fakat senin kadar büyük çaplı değil. Senaryo yazmakta beni bile geçtin helal olsun zevkle okudum tutmasa bile bunların olma ihtimalini bilmek bile güzel bir his :D

5 Madde hatta birini saymazsak 4 maddenin içindeki iki maddeyi bende düşündüm fakat senin kadar büyük çaplı değil. Senaryo yazmakta beni bile geçtin helal olsun zevkle okudum tutmasa bile bunların olma ihtimalini bilmek bile güzel bir his :D
Eyvallah Nekocuğum :) Oda bilmiyor bu işi. Bizim ellerimize bırakması lazım senaryoyu :D İşin şakası bir tarafa, ortalık bu kadar karışmamıştı sanırım uzun süredir. O değil bu seferki karışıklık çok tehlikeli. Çok merak ediyorum ne olacağını. Ama bundan daha fazla merak ettiğim bir şey varsa o da Sanji'nin ağabeyleri ve babası. Akabinde ne tarz güçlere sahip oldukları. Yemişim Bigmom'unu :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık