Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vinsmoke ailesinin Koca Ana'nın himayesine girmesi önemli bir olay olsa gerek. Tahminimce Sanji'nin babası Jack ayarında bir adam, sahip olduğu ordu da Kaido'nun meyveli ordusu dengi olabilir. Bu açıdan Kaido'nun Doflamingo üzerinden, BM'ın da bu törenler üzerinden güç topladığını düşünebiliriz. Karasakalın meyve gaspı yaptığı üzerine muhabbetler de döndüğünü hatırlarsak bu durumda Shanks ne yapıyor merak ediyorum. Eğer diğerlerine ayak uydurmayıp hala parti vermeye devam ediyorsa çaptan düşüp bir şekilde ayıklanması an meselesi olabilir. Tabi Kid ittifakının bir süpriz yapıp ilk yonko deviren takım olacağını sanmıyorum yinede.

anca kendine kısmet bulma amacıyla gelir o oraya

Vinsmoke ailesinin Koca Ana'nın himayesine girmesi önemli bir olay olsa gerek. Tahminimce Sanji'nin babası Jack ayarında bir adam, sahip olduğu ordu da Kaido'nun meyveli ordusu dengi olabilir. Bu açıdan Kaido'nun Doflamingo üzerinden, BM'ın da bu törenler üzerinden güç topladığını düşünebiliriz. Karasakalın meyve gaspı yaptığı üzerine muhabbetler de döndüğünü hatırlarsak bu durumda Shanks ne yapıyor merak ediyorum. Eğer diğerlerine ayak uydurmayıp hala parti vermeye devam ediyorsa çaptan düşüp bir şekilde ayıklanması an meselesi olabilir. Tabi Kid ittifakının bir süpriz yapıp ilk yonko deviren takım olacağını sanmıyorum yinede.
Ben shanksın , kendi kaptanının yolunu izlediğini düşünüyorum. Yani kendine yetecek kadar güce ve arkadaşa kavuşmuş gerisi umrunda değil adamın. daha fazla güçlenip ne yapacağım diye düşünüyordur. Sonuçta senin müttefik olarak gücün artsa bile , kişisel bazda aynıysan değişen çok da bir şey olmaz. Yani bugün mom ölse hiçbir anlamı kalmaz o kadar çabanın müttefiğin. Kaidou da umursamaz biri gibi geliyordu ama o da başka şekillerde rekabet ortamına katılmış. Şu an mom ile kaidou karşı karşıya gelebilir. Ama shanksa dokunmazlar gibime geliyor. Zira tehdit değil.

Ben shanksın , kendi kaptanının yolunu izlediğini düşünüyorum. Yani kendine yetecek kadar güce ve arkadaşa kavuşmuş gerisi umrunda değil adamın. daha fazla güçlenip ne yapacağım diye düşünüyordur. Sonuçta senin müttefik olarak gücün artsa bile , kişisel bazda aynıysan değişen çok da bir şey olmaz. Yani bugün mom ölse hiçbir anlamı kalmaz o kadar çabanın müttefiğin. Kaidou da umursamaz biri gibi geliyordu ama o da başka şekillerde rekabet ortamına katılmış. Şu an mom ile kaidou karşı karşıya gelebilir. Ama shanksa dokunmazlar gibime geliyor. Zira tehdit değil.
Kaptanının yolunu izlediğini düşünmek mantıklı ama bunu sürdürebilir olması ona biraz haddinden fazla misyon yüklemek gibi geliyor bana. Zaten normalde bu adamlar birbirlerine denk olduklarından bu tip güç değişimleri birbirlerinin üstlerine gitmekte avantaj gibi duruyor. Shanks bir Roger değil sonuçta..

''bı kıdır şiyi niridin biliyirsin pikimin'' de get.Bu mu Kk olacak.Özgür kişi.Pekom hem yonkou hem üstüne ders nitelikte ''güç'' ün anlamını anlattı.Ama karşıda lord of odun var.BU 1 naruto 2 içigo 3 en gereksiz mahlukat ama ana karakter bunlar her şeyi yapacak canlılar.o kadar güçlü karakter,organizasyon,plan,proje adam toplama.Ama ya ''herkesi yanına çekme gücü'' ya ''rasengan bitti seni seçtim kyuubi'' ya ''allah dna vermiş yürü kulum demiş'' ile devam.Neyse.

Bence Oda'nın yapmak istediği şey GL'deki Arlong Park Arc'ındaki düşüncesi ile aynı. Nami köydekilerin diken üstünde oturduğunu ve Arlonga olan borcunu ödediğinde köyü rahat bırakacağını düşünüp tayfadan ayrılmıştı. Yani köydekileri kurtarmayı kendi omuzlarındaki bir yük olarak gördü.
Fakat Arlong parayı alıp köyü rahat bırakmayınca Nami kendini çaresiz hissetti ve gücü Arlonga yetmedi. Luffyler Arlong ve arkadaşlarını indirdiği vakit Nami tayfaya tam olarak katılmıştı artık bir engel yoktu önünde. Şimdi Sanji zorunlu bir evlilik yapacak ve evliliği kabul etmez ise sevdiği birisinin kafasını hediye kutu içinde alacak. İster istemez kendinde o sevdiği kişi kim olursa olsun koruma iç güdüsü oluştu ve gitmek zorunda kaldı. Gücü yetmiyor çünkü bir yanda çok güçlü olan suikastçı ailesi bir yanda tek kadın yonkou BM. Tabi burada devreye Luffy girecek önceki mesajlarda arkadaşında dediği gibi Partiye gelenler bu sevdiklerine bir zarar gelecek korkusuyla gelenler olduğu için Luffy safında savaşmaları çok olası. Eğer Luffy BM ' yi indirir Ailesinide bir şekilde oldu bittiye getirirse Sanji tam olarak tayfada diyebiliriz ve omuzlarındaki yükü kaldırdığı için Luffye olan sadakati sevgisi bir tık yukarı çıkacak.
Birde şu yönden bakarsak bir önceki mesajlarda arkadaşların dediği gibi BM - Kaido karşılaşması olursa Kaido'nun yanında Kid ittifakını görmemiz mümkün. Çünkü Kid ile BM'nin arası pek iyi değil. Beni asıl meraklandıran böyle bir olay olursa Luffy,Sanji-Germa66-BigMom vs Kaido-Kidİttifakı-BigMom'un düğününe davet edilenler savaşırsa gerçekten çok büyük bir savaş olabilir. Law'da savaşa minkler , adada kalan tayfa üyeleri ve Raizo-Kinemon-Kanjuro ile dahil olursa tadından yenmez :D Olaylar gerçekten çok karışık bi hal aldı Savaş başlatanlar ve diğer adı Şeytani Ordu olarak bilinen bu Germa66 ile Devrim ordusunun düşünceleri birbirlerine zıt oldukları için olabilecek Germa66 vs ? savaşta Devrim ordusunuda görmemiz mümkün gibi gözüküyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık