Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü okuduğumdan beri aklımda ama kimsenin bahsettiğini görmedim. :(
Vivi'de "take me with you" diyor. :(
VI 6 VI 6
Germa 66

Carrot = Tavşan
Luffy = Alice
Big Mom's Tea Party = Tea Party in Wonderland.
Olmadı mı? :(

Bu arada hem şeytani ordu deniyor, hem böyle bir kart oyunu var. Hem de ne keramettir ki savaş başlatanlar diye ünvanları var. Kaido ile bağlantıları olsa hiç şaşmazdım. Kaido gerçekten de BM'e savaş açabilir. :(

Burası hepten teoriye döndü dur birde eskileri koyayım.
Carrot merak saldığına göre Luffy ile gidecek diyorum ben.
Bu maymun ilk gözüktüğü zaman Raizo sanmıştık. Şimdi bizim samurayları taklit ettiğini görüyoruz. Maymun Raizo ile tanışmış diyorum.
Bir teori daha.
Germa 66 aslında 666 olması planlanan şeytani ordu. Fakat Sanji'nin yokluğuyla bir komutan eksik kalıyor ve Germa 66 oluyor. Ayrıca 6'ı yana çevirirseniz, Sanji'nin kaşı oluyor.

Son düzenleme:
Bence kahinlik, cadılıktan ziyade istihbarat öne çıkıyor gibi Big Mom'da. Tabi daha konuşmak için erken ama kızlarını evlenmeye zorlaması, onlara politik evlilikler yaptırıp güç ve bağlantı elde etmesi, ayrıca Pekoms'un bilgi güçtür vurgusu bana böyle bir izlenim verdi.
Aynen öyle. Meyve gücü çıkması saçma olur bu kadar şeyin üstüne. Meyve gücü çıkmasına da gerek yok. İstihbarat her şeyi bulur.
Sanji'nin 10 yıldır takıldığı yeri ve 2 yıldır takıldığı yeri BM'nin isteyip de öğrenememesi saçma olurdu. Kamabakka zaten ne kadar İvankov'un yeri de olsa gizli bir yer değildir. Yoksa okama olan nereden bulacak orayı?

@amaneden
Vivi bakışıyla da take me with you diyor. :(

Yer altı denildiğinde herkesle iş yapan adamlar geliyor benim aklıma. Yani parayı verdin mi işi yaparlar. Ha 1-2 tane birisine bağlı tipler çıkabilir fakat geneli böyledir.
CC Big Mom'dan da para almış bir şeyler yapmak için. BM ona nerden ulaşmıştır yer altından tabi. Joker'in de haberi kesin vardır bu durumdan.
Joker tedarikçi çıktı. Sanji'nin babası savaş başlatan ve suikastçı çıktı. Jack sanırım Kaido'nun yer altı ile ilgilenmesini söylediği kişi. Kaido adına işleri yapan o.
Bu yer altındaki adamların çoğu kişiyle bağlantısı çıkacaktır. Hatta belki Dünya Hükümetiyle bile. Gizli bir işinin halledilmesini isteyenlerin bunlara gelmesi lazım.

Düğünün seyrinde gitmemesi gerekiyor. Sanji'nin babası dediğin gibi Kaido ile anlaşmış olabilir. Oraya katılan herkesi satın almış olabilirler.
Başkaları da satın almış olabilir. Örneğin denizciler veya hükümet.

Şuan gözüken o ki yer altı dünyası bir şeyler yapacak. Böylece düğün de iptal olacak.
BM+Vinsmoke ailesi birlikte yenilmeyecek bir güç. Bu düğünde bir şeylerin olacağını da bu yüzden hissediyorum.

-Carrot gelebilir evet.
-Maymunu ilk adaya geldiğimizde gördük. Koşturuyordu. Acaba o zaman mı gördü Raizo'yu da taklit etmeye başladı? Çünkü koşturması saçmaydı.Aşağı bile atlamıştı korkudan.
Bu da demektir ki Raizo adada. Peki güzel bir soru soruyorum.
Eeee kardeşim sen 1-2 haftadır niye saklandın??!!!! Sağlam bir sebebi yoksa Minkler öldürür. :/

• Ceasar'ın bir şekilde Kaido'yla bağlantısı var. Ama gelin görün ki Bigmom'la da alakası var.
  • Kaido yapay meyve ordusu kurarken Bigmom da politik evliliklerle elini güçlendirmeye çalışıyor.
Belki de bu iki yonkou birbirlerine bilendikleri için böyle davranıyorlar. Kaido'nun ''dünyanın gördüğü en büyük savaşı başlatmanın vakti geldi'' cümlesinin altında Bigmom yatıyorsa görün siz cümbüşü :at:

Kid'lerin zaten Mom'a gıcıklığı var. Kaido'yla bunlar işbirliği yaparsa ki ordan sağ kurtulmaları için tek tük sebepleri var... Kaido&Kidd İttifakı X Bigmom&Luffy ekibi olursa gerçekten de dünyanın gördüğü en büyük savaş olur bu :oleyo:

Şimdi burdaki önemli etmenlerden biri Kaido'nun Mingo'nun devrildiğini öğrendiğinde nasıl davranacağı. Eğer gerçekten Mom'a savaş açma düşüncesi varsa Mingo olayı buna engel olur da oklarını bizim tayfaya çevirir mi ? Yoksa onları sonra halledeceğim deyip Bigmom'a mı dalar yine ?

Ya da..... Bu Kaido Luffy'ye benziyor. Derinlemesine düşünmez bir şeyleri. Olayı şöyle görmesin bu manyak:

Mugiwaraaaaaaaaaa! Önce Mingo'yu indirdiler şimdi de tayfasından biri Bigmom'un elini güçlendirmek için kızlarından biriyle evleniyor. Sonra Bm korsanları bayrağı altında yelken açacaklar! Yıkımcılara haber salın, orduyu toplasınlar. O lanet olası Hasır'ı da Mom'la birlikte gömeceğim :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık