Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 815: Beni Yanında Götür!!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    144
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji ile babası arasında çıkabilecek bir diyalog

Ellerini kullanamayan biri kendine nasıl suikastçi.Ailenin yüz karası utanç kaynağısın.

Ben aşçıyım benim ellerim insanlara yara vermez yaralarını kapatmaya yardımcı olur.

Zoro tayfadaki kisilik anlamında en sağlam karakter millet gibi zırıl zırıl aglayacak yada etrafa mutluluk şaçacak hali yok.bu arkadaslarını sevmedigi anlamına gelmez.Bazı hanımefendilerin böyle duygusallıklar beklemesi normal ama erkek üyeler neyin pesinde anlamadım:at:

Bunu biliyoruz, başka ne oldu ki? Ne demiş benim gönlümün efendisi? :D
Daha yeni görüyorum.Luffy sevgin ayrı bir boyuta ulaşmış.Her seferinde daha ötesi olmaz diyorum ama yanılıyorum.:hhh:
Luffy Mom ile dövüşme niyetinde değilim diyor ama biraz kışkırtılsın dalar gibime geliyor.Yine de biraz olgunlaşıp kafasını kullanması iyi bir gelişme.

Yami

Bu bolum sunun farkina vardim. Kedinin verdigi enerjiyi,gulme hissiyatini tayfadan uzun zamandir alamiyormusum.Kedi asiri sevimli cana yakin.Patilerinden asalet akiyor.Diger yandan bleach gibi bir tekrar soz konusu surekli ayni konu altinda farkli noktalara goturuyor,tek esprisi bu suan. Alabasta ile bu dresrosa arcinin benzerligi neyse water 7 ile ayni veya impel down ile ayni dogrultuda bir hikaye bekliyor. Iste bleachden ayiran tek ozelligi goturdugu noktalara yeni kisilik ve olaylar ekliyor.Sanjiden sonra umarim baska kurtarma seruvenini yasatmaz.O zaman yaraticiligi konusunda supheye dusmeye baslayacagim. Bu kisa elestiriyi gecip bolume bakacak olursam, eglenceliydi uzun zamandir op dan gulme hissi alamayirdum bu bolum iyi geldi. Buyuk ana kafa kesmeler felan bildigin uyusturucu kartel basi gibi. Kaido saykopat, Wb agr abiydi , Shanks support yonkou, birileri tarafindan öldurulmelik ve akabinde intikami alinmalik tadinda bir yonkou, Teach ise idealist ve gercekci tek adam. Zoronun tavri saniyorum kadinlari kesmeme gibi bir gurur neticesi bir durum. Kadinlari kucumsemedigini soyleyip butun gucuyle saldirmaya gonlu el vermeyen buna katlanamayan , ama bu ozelligini gizleyip sert biri gibi gozukmeye calisan biri.Sanjiyi sevdigini veya onu onemsediginin farkina varilmamasini istiyor. Kimseyi onemsrmiyormus gibi davranip aslinda gizliden herkesi seven biri olduguna inaniyorum.O nedenle zoronun hareketleri bana dogal geliyor. Bir g4 nasil luffye yakisan matraklikta bir teknik isr bu hareketler zoro icin normal. Sanjinin ailesi ilgi cekici dragondan daha urkutucu duruyor. Umarim cizimleri guzel olur.Yine bir kurtarma hikayesi oldugu icin hikayesi suan ilgimi cekmiyor ama guzel seyler yazacagindan eminim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık