Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 814: Efendi Nekomamushi'yi Görmeye Gidelim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında Sanji'nin suikasta meyilli olduğu ilk çıktığında hissettirilmiş bize.Fullbodyi tek hareketle pert ettiği tutup kaldırdığı o unutulmaz sahneden bahsediyorum.Bunu öldürme amacıyla yaptığını düşünün temiz ve hızlı bir ölüm olurdu herhalde.

Esasında ellerini iyi kullandığını düşünüyorum ama bir sebepten ötürü kullanmak istemiyor.Sanırım söz vermiş kendi kendine sadece aşçılık için kullanacağım diye.Tekmelere yönelmesi de bu yüzden diye düşünüyorum.Ben tekmelerimi geliştirdim çünkü hiç kimseyi öldürmek istemiyorum.diyecek bence ileride.:cool:

Aslında Sanji'nin suikasta meyilli olduğu ilk çıktığında hissettirilmiş bize.Fullbodyi tek hareketle pert ettiği tutup kaldırdığı o unutulmaz sahneden bahsediyorum.Bunu öldürme amacıyla yaptığını düşünün temiz ve hızlı bir ölüm olurdu herhalde.

Esasında ellerini iyi kullandığını düşünüyorum ama bir sebepten ötürü kullanmak istemiyor.Sanırım söz vermiş kendi kendine sadece aşçılık için kullanacağım diye.Tekmelere yönelmesi de bu yüzden diye düşünüyorum.Ben tekmelerimi geliştirdim çünkü hiç kimseyi öldürmek istemiyorum.diyecek bence ileride.:cool:
Bölüm yorumlarından beğenilecek nadir yorumlardan biri.Bir şekilde power up verilmesi gerekir Sanji'ye, bu şekilde akla yatkın olmuş,umarım buna yakın bir şey olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık