Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 814: Efendi Nekomamushi'yi Görmeye Gidelim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şahsen Usopp yapsın, en az 1 yıl gömerdim. Çok da zevk alırdım.

Orada da Zoro durması gereken yerde durdu. Adam mükemmel ya, Lucci eğer Luffy'yi geçseydi gerekeni yapacaktı.

Ne yapsın bu çocuk Sanji peşimden gelmeyin demiş, arkadaşına tek inanan kişi Zoro olduğu için Sanji'ye güveniyor ve peşinden gitmelerini engelliyor. Hem bütün suç Nami'nin maden Sanji diye ağlayacaktın, çocuğunun boynuna dolansaydı da gitme deseydi.:D
Sanji yonkouya ateş izni istediğinde hepimiz nasıl gururlanmıştık. Peki Sanji niye izin istedi, kafasına göre ateş etseydi ya. İşte o işler bireysel olmuyor, ne kadar belli olmasada dostu düşmanı kaptan yani Luffy seçer. Sanji tayfayı mahkum etti, şimdi deplasmana gitmek zorundalar. Senin kaptanın sana ne dedi Big Mom'a Karşılık ver, olay bitti. Sen adamları paket et, kaptanın gelsin ona durumu anlat, olayı izah et ve izin iste. Sonra ne halt ediyorsan edersin, öyle herkes kafasına göre sağa sola bireysel iş için kaçacak, milleti oyun parkından Zoro mu toplayacak? Hadi Luffy'ler Zou'ya geç gelseydi ne olacaktı? Yolda Jack falan karşılaşsalar planları değişse ne olacaktı? Sen Luffy'ler gelmeden kafana göre iş yapamazsın.
:( Son 2 bölümün Türkçesi falan çıktı bi oku istersen :(

Ve her şeyi başlatan ortalığı beyaz futbola çeviren adam gibi adam @ch3rl0b11n :D

Öncesinde kimsenin aklında bile yok. Sayfa 4'ten iki ibretlik misal: :D

Alınmaca yok. En başta kimse fark etmemiş bile neden? Çünkü klasik Zoro her zamanki yorumunu yapıyor..!
Bugün ben de baktım buna kim başlatmış diye :D sonra baktım son yorumlara doğru @ch3rl0b11n reyiz yok ortalarda :D bombayı bırakmış hatta patladıktan sonra da izlemiş epey, sonra bırakmış :D
Ben sadece bir gerçeği dile getirdim. :(

760 mesajın 700'ü zoro muhabbeti sanırım. Bölüm çok dolu olmayınca millet bu duruma takılmış ama abartmış durumu. Neyse sanji'nin ailesi suikastçı değil de ünlü ödül avcıları olsalardı keşke. Seri için daha uyumlu olurdu bu şekilde. Ödül avcısı açığı da ne güzel kapanırdı böylece her ne kadar hiç görmesek de zoro ve ekürileri dışında.

760 mesajın 700'ü zoro muhabbeti sanırım. Bölüm çok dolu olmayınca millet bu duruma takılmış ama abartmış durumu. Neyse sanji'nin ailesi suikastçı değil de ünlü ödül avcıları olsalardı keşke. Seri için daha uyumlu olurdu bu şekilde. Ödül avcısı açığı da ne güzel kapanırdı böylece her ne kadar hiç görmesek de zoro ve ekürileri dışında.
Ayıp ediyon. :(
http://onepiece.wikia.com/wiki/Bounty_hunting#Bounty_Hunters

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık