Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 814: Efendi Nekomamushi'yi Görmeye Gidelim

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    145
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen böyle diyince bi bakayım dedim bu konuyu ilk kim açmış diye. Arkadaş ilk 8 sayfa kimse tek bir şey dememiş sonradan bakmışlar bölümle ilgili konuşacak bir şey yok hadi Zoro'ya gömelim :D

Konuyla ilgili ilk serzeniş :D

Ve her şeyi başlatan ortalığı beyaz futbola çeviren adam gibi adam @ch3rl0b11n :D

Öncesinde kimsenin aklında bile yok. Sayfa 4'ten iki ibretlik misal: :D

Alınmaca yok. En başta kimse fark etmemiş bile neden? Çünkü klasik Zoro her zamanki yorumunu yapıyor..!
Bugün ben de baktım buna kim başlatmış diye :D sonra baktım son yorumlara doğru @ch3rl0b11n reyiz yok ortalarda :D bombayı bırakmış hatta patladıktan sonra da izlemiş epey, sonra bırakmış :D

Alıntılamıyacam sayfa doldurmuyayım diye.
İyi de yukarda anlattığım kısım sanjinin neden gitmek zorunda olduğunu açıklıyor zaten. Gitmese diyorsunuz da daveti kaçıracak adam. Gene BM ye çıkıyor kapı. Sanji giderek hatta belki tayfadan ayrılarak tayfayı 2. yonkou dan kurtaracak ben yanlış mı anladım. Kulağına ne fısıldadığının önemi yok bana göre. Sadece yaptığı seçimi doğruluğunu destekleyen bir şeydir. Bahsi geçenler suikastçi büyük bir aile ile bir yonkou ne yapmasını bekliyorsunuz ?

Alıntılamıyacam sayfa doldurmuyayım diye.
İyi de yukarda anlattığım kısım sanjinin neden gitmek zorunda olduğunu açıklıyor zaten. Gitmese diyorsunuz da daveti kaçıracak adam. Gene BM ye çıkıyor kapı. Sanji giderek hatta belki tayfadan ayrılarak tayfayı 2. yonkou dan kurtaracak ben yanlış mı anladım. Kulağına ne fısıldadığının önemi yok bana göre. Sadece yaptığı seçimi doğruluğunu destekleyen bir şeydir. Bahsi geçenler suikastçi büyük bir aile ile bir yonkou ne yapmasını bekliyorsunuz ?
Bak bu söylediklerini yapan gerizekalının önde gideni olsa verdiğin tepkiye katılırım ama Sanji aptal değilse tayfanın öylece orda onu bırakacağını düşünmüyordur değil mi ? Sanji gibi zeki adam ben buraya bi not koyarım ondan sonra kaptanı Luffy olan tayfamda aaa öyleyse ok der diye düşünmüş demek ki... Yaptığı şeyin nasıl bi saçmalık olduğunu anlatmaya gerek yok haaa eğer bu bahsi geçen kişi Sanji değilde atıyor x olsaydı o zaman aklı yetmemiş tayfanın peşinden gideceğini bile bile kendini yonkou'nun kollarını atmış hemde yanında hatrı sayılı bi assasin ailesi varken der!! geçerdik.
Sanji'nin yaptığının akılla fikirle izahı yok, Safca salakca bişey.Robin'le kıyaslayamayız çünkü Robin'in kişiliği ve tayfayla olan bağı tayfayı tanıması falan Sanji'nin şu haliyle kıyaslanamaz.

@yyolcu Kardeş mesele Zoro ise gerisi tefarruat bu forum için. Zamanında nasıl bir nefret oluşmuşsa artık, 3-4 bölüm önce Zoro odadan çıkar gibi oldu, ormana gidecek diye 30 sayfa gömüldü. Üşenmedim 30 sayfa kim ne demiş ortaya çıkarmıştım. Anladımki vakit geçirmek için her hafta bir eğlence çıkıyor, çok da şey etmeye gerek yok. Haftaya başkası gömülür veya övülür.

Bence Zeff'i öğrenmişlerdir, ve Baratie'yi batırmakla tehdit etmişlerdir. Sanji'nin kulağına fısıldanan şey bu olabilir.

Bak bu söylediklerini yapan gerizekalının önde gideni olsa verdiğin tepkiye katılırım ama Sanji aptal değilse tayfanın öylece orda onu bırakacağını düşünmüyordur değil mi ? Sanji gibi zeki adam ben buraya bi not koyarım ondan sonra kaptanı Luffy olan tayfamda aaa öyleyse ok der diye düşünmüş demek ki... Yaptığı şeyin nasıl bi saçmalık olduğunu anlatmaya gerek yok haaa eğer bu bahsi geçen kişi Sanji değilde atıyor x olsaydı o zaman aklı yetmemiş tayfanın peşinden gideceğini bile bile kendini yonkou'nun kollarını atmış hemde yanında hatrı sayılı bi assasin ailesi varken der!! geçerdik.
Sanji'nin yaptığının akılla fikirle izahı yok, Safca salakca bişey.Robin'le kıyaslayamayız çünkü Robin'in kişiliği ve tayfayla olan bağı tayfayı tanıması falan Sanji'nin şu haliyle kıyaslanamaz.
Gidip çözüm arıyacak belki. Gitmese kalsa BM peşine düşecek bunların. İşte o zaman 2 yonkouyla uğraşmak zorunda kalırdı bu tayfa. Luffy oraya yetişene kadar sanji herşeyi çözmüş olur belki kim bilir. Gelgelelim dediğin gibi sanji aptal biri olmadığına göre gittiyse illaki bi sebebi vardır. Artık BM tayfaya bulaşmasın diye mi ne diye bilmem.

Bölüm boş o yüzden millet Zoro'ya sardı. İki karakterin de fanı değilim ancak Zoro'nun düşüncesi doğru söyleme şekli yanlış diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık