Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Time skip öyle ucuz olsa iyiydi herkesin hoşuna gider ama Oda bu hızla bir time skip'i zaten senelerce işliyor, bir tane daha yaptı mı oohoo.. Daha yan karakterler üzerindeki etkileri var işlenecek time skip sonrası.. Hasılı güzel olurdu ama bu kadar geniş karakter skalası ve karmaşık olay örgüsü olan seride iki-üç time skip ile seri biter.
Time skip I ben de istemiyorum ama ruh ve zaman odası benzeri bir şey gelecek diye de korkuyorum. Böylesindense öylesi daha iyidir.

Yok time skip falan. Zaten rakipleri her adada biraz daha güçlenecek. İki sene daha atlama olsa herkese tek atsa hoşunuza mı gidecek sanki? Peh.

Forum çok unutkan oldu son zamanlarda :( Daha 2 bölüm önce Luffy Jack'i dövecek mi daha doğrusu dövebilir mi diye tartışıyorduk.Şimdi Big Mom'a yürütüyoruz tayfayı maşallah.Tamam şart oldu gibi gözüküyor Sanji'nin kurtarılması ama ben Oda'nın bi yol bulabileceği düşüncesindeyim.Ki şu an aklında bi plan vardır bence.Ha bana sorarsanız Sanji dönebilir yahut Düğün geç bi tarihtedir (Yanılmıyorsam tarih söylenmedi) o zamana kadar arclar geçebilir.Wano elbaf filan.Ki bence en akla yatanı bu.

Yok time skip falan. Zaten rakipleri her adada biraz daha güçlenecek. İki sene daha atlama olsa herkese tek atsa hoşunuza mı gidecek sanki? Peh.
Forumdaki bir kısım, tayfanın 1 vs 1'de Yonkou ve elemanlarını alamayacak olmasından memnun değil. Time skip diye tutturma bundan dolayı.
İlk Yonkou zaten destekle indikten sonra işler daha sonra değişecektir.Araya 1-2 arc girecektir. Bir sonraki Yonkou ve adamlarını 1vs1'de yenme şansları artacaktır ama işte o bölümleri beklemeye dayanamamak time skip arzusu yaratıyor millette.

İstenilen şey: Luffy ve tayfa tek başına yensin. Bu mümkün değil. O zaman time skip yapsın mangaka öyle yensin. Bu forumda zaten çok şey isteniyor da neyse onlara girmeyeyim şimdi.

Forumdaki bir kısım, tayfanın 1 vs 1'de Yonkou ve elemanlarını alamayacak olmasından memnun değil. Time skip diye tutturma bundan dolayı.
İlk Yonkou zaten destekle indikten sonra işler daha sonra değişecektir.Araya 1-2 arc girecektir. Bir sonraki Yonkou ve adamlarını 1vs1'de yenme şansları artacaktır ama işte o bölümleri beklemeye dayanamamak time skip arzusu yaratıyor millette.

İstenilen şey: Luffy ve tayfa tek başına yensin. Bu mümkün değil. O zaman time skip yapsın mangaka öyle yensin. Bu forumda zaten çok şey isteniyor da neyse onlara girmeyeyim şimdi.
Geleceği gören forumdaşlarım bütün senaryoyu tahmin edip gidişatı beğenmedikleri için time-skip istiyorlar demek. Ne kadar da nostradamus bir forum.

Bana gore bu saatten sonra Luffy, karşısına kim çıksa indirir.G4'ün süresini biraz uzatsa amiralleri hoplatacak belkide,bunun bir de g5'i,uyanışı,iman powerı var.

Luffyi bence tamamdır(salaklığı,tecrubesizliği,falan var).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık