Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 813: Çay Partisi Davetiyesi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    165
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin dediğin olabilir ama şöyle bir şey var ki ne dediğini bilmiyoruz. Yani belki öldürmekle de tehdit etmiş olabilir ailesi ile ilgili bir şey söylemiş te olabilir. Bunu ben de bilmiyorum sen de bilmiyorsun. O zaman aynı düşünmek zorunda mıyız kesin olmayan bir konuda? Değiliz. Dışarda bir sürü mink var diyorsun da o sırada Bege'nin adamlarının vurma olasılığı da var ki Sanji bunu göze alamaz göze alamadığı için de savaşmamıştı Nami'ler rehin olduğunda.
Bak güzel kardeşim sanjinin kulağına fısıldandıktan sonra Sanji diyor ki ; '' Bunu nasıl öğrendiniz '' ...... '' Geçmişimin o dönemiyle bidaha hayatım boyunca karşılaşmam sanıyordum. '' .......... '' Şimdi bu işe bir son verme şansım var ''

Bu laflar namiyi chopperi ve brook u korumak için mi söylendi ? Kulağına ne dendi bilmiyoruz ama öldürmekle tehtit etse bunun üstüne Sanji böyle şeyler söyler mi ? Sanjinin geçmişiyle ilgili bi problem var ve bu adamlar bunu öğrenmiş ve sanjide buna bir son vermek istiyor...

Yani olayın namiyi brooku chopperı kezaa diğer tayfa üyelerini korumakla uzaktan yakından ALAKASI yok... Robinin enies Loby olaylarına uzaktan yakından bir benzerliği yok...

Kimbilir belkide Sanji nin İvankov adasında kısa bi dönem cinsiyet değişikliği yaşadığını öğrendiler :D Herif sanjinin kulağına gelip ;

'' ulaa artistlik yapma.. yumuşak hallerinide biliyoruz Sanji reyiiiiz bak reyiz dedik söylettirme gerisini '' Demiştir.. Sanjide erkekliğini ıspatlamak için tamam ulan gidip şu evleneceğim kıza bi ayar çekeyim erkekliğimi göstereyim niyetiyle :D

kör topal

Bak güzel kardeşim sanjinin kulağına fısıldandıktan sonra Sanji diyor ki ; '' Bunu nasıl öğrendiniz '' ...... '' Geçmişimin o dönemiyle bidaha hayatım boyunca karşılaşmam sanıyordum. '' .......... '' Şimdi bu işe bir son verme şansım var ''

Bu laflar namiyi chopperi ve brook u korumak için mi söylendi ? Kulağına ne dendi bilmiyoruz ama öldürmekle tehtit etse bunun üstüne Sanji böyle şeyler söyler mi ? Sanjinin geçmişiyle ilgili bi problem var ve bu adamlar bunu öğrenmiş ve sanjide buna bir son vermek istiyor...

Yani olayın namiyi brooku chopperı kezaa diğer tayfa üyelerini korumakla uzaktan yakından ALAKASI yok... Robinin enies Loby olaylarına uzaktan yakından bir benzerliği yok...
Türkçesini okumamıştım.

tamamda erkan, anladım özür dilerim fanı oldugun karaktere yerleştirdim biraz :D, ama benim bahsettigim o degil. inlemesi falan vesaire modunda. luffy normal bir yumrukla onu ucarabildi. yani gayet güzel, vursa kan cıkarır su an teachten. ha sen dersen vuramaz. onada tamam derim. ama inan vursun kan cıkarır. ha kaidouya vurdumu cıkarırmı dersen, bak ona inanamıyorum hala ;) yani bahsettigin teach bir yonkoysa ve g4 luffynin birde g5i varsa, bence gerek yok time skipe gayet güzel etki bırakır yonkolarda, yener yenilir, yardım alır, sansla yener orasını bilemem. ama ihtimal kuvvetli. tek sıkıntı cok cocuk daha, söyle wanoda veya elbafta 6sar ay harcasalar yine yeter ama az daha yas lazım luffye.
.
Luffy'nin orada (özellikle Ace'i yakalayan adamı karşısında görünce) aşırı gaza geldiğinide eklemek lazım, Luffy gaza geldiği vakit, Alabasta zeminini parçalayıp Crocodile'ı bayıltmış, çelik kılıçları parmaklarıyla parçalayacak kuvvete erişiyor, şimdi Luffy Teach'i uçurur ama ne kadar zarar verir işte problem burada, Ace, Teach'i daha beter uçuruyordu, ama Ace sonunda yenildi, Sengoku Teach'i tüm tayfasıyla uçurdu ama Teach'i durduracak gücü (Garp dahil) bulamadı, ve Shanks'ın gelmesini beklediler. WB bisento ile vurmasına ve beynine deprem vermesine rağmen Teach'in silahını çekip tayfasıyla onu öldürmesine engel olamadı.

G4 diyoruz, G4'ü iptal edebilecek tek güç belki de Teach'te, bu sebeple Teach'i ayrı bir yere ayırdı mangaka, Luffy Moria'ya karşı dövüşürken beni kimse ezemez çünkü ben lastiğim dedirtti Luffy'ye mangaka, çünkü doğru Haki bile kullansan Luffy halen lastik durumunda ve bunu ezemezsin, ve yine Luffy'yi ezecek, kemiğini kıracak güç Teach'te var (Luffy'nin kafası betona gömüldüğünde Crocodile'ın şaşırması)

Düşünüyorum da Roger böyle irtifak yapa yapa mı zirveye çıktı acep? Abi ben bir ağırlık istiyorum yav şu tayfadan. Eğitim sonrası beş yıl geçti. İki arc Law şov gördük la. Ve hala devam etme durumu var bunun. Ittifak devam edebilir. Üstüne atıyorum Drake geldi bir de onun sovlarini izle. Diğernovalar in boş olmadığını bilmek güzel ama tayfa ön planda olsun istiyor insan. Tayfanin çöpleri malum zaten. Bir de Sanji var anasını satayım. La ikinci adam dediğinin bir ağırlığı olur. WB, Jozu kozumuzu oynayalım diyor la. Kaido'nun ikiye bırak üçüncü yikimcisinin bile ağırlığı vardır. Tek gemiyle Shiki filosunu tarumar eden bir Roger tayfası var. Insan bu tarz şeyler bekliyor.

Düşünüyorum da Roger böyle irtifak yapa yapa mı zirveye çıktı acep? Abi ben bir ağırlık istiyorum yav şu tayfadan. Eğitim sonrası beş yıl geçti. İki arc Law şov gördük la. Ve hala devam etme durumu var bunun. Ittifak devam edebilir. Üstüne atıyorum Drake geldi bir de onun sovlarini izle. Diğernovalar in boş olmadığını bilmek güzel ama tayfa ön planda olsun istiyor insan. Tayfanin çöpleri malum zaten. Bir de Sanji var anasını satayım. La ikinci adam dediğinin bir ağırlığı olur. WB, Jozu kozumuzu oynayalım diyor la. Kaido'nun ikiye bırak üçüncü yikimcisinin bile ağırlığı vardır. Tek gemiyle Shiki filosunu tarumar eden bir Roger tayfası var. Insan bu tarz şeyler bekliyor.
One Piece'i boşa okuyorsun gibi hissettim.

Benim bildiğim Roger o sıralar 30 yaşlarında. Yani bizimkiler çok erken çıktılar zirve yoluna normal bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık