Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 812 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pekomsun kolayca yenilmesi dışında sıkıntı yok bencede.

Birde Capone un meyve gücünü tam anlamadım.
Kale meyvesi işte. İçinde adamları var. İçinden ateş ettiler Pekoms'a. Belki o an binlerce mermi geldi o yüzden perte çıktı Pekoms.
Adamları içine giriyor çıkıyor.
Diğer insanlar ve kendisi de içine girip çıkıyor tuhaf bir şekilde.

Kale meyvesi işte. İçinde adamları var. İçinden ateş ettiler Pekoms'a. Belki o an binlerce mermi geldi o yüzden perte çıktı Pekoms.
Adamları içine giriyor çıkıyor.
Diğer insanlar ve kendisi de içine girip çıkıyor tuhaf bir şekilde.
Anlamdığım ksımda kendisi nasıl girip çıkıyor.

Bege in asıl amacı ne acaba,bir işler çeviriyor gibi.

Bu biraz abartı oldu ya. Onca minkin arasından o adamlar nasıl Nami ile Chopper'ı alıyor. Chopper onları tek dövebilmeli. Bu kadar da ezilmesinler artık. Sanji'ye de diyecek bir şey bulamıyorum. Aslında Namiyi yakaladıkları için yapacak bir şeyi yok en zayıf yerinden vuruyorlar adamı ama yinede insan bir şeyler bekliyor.

Bu arada Bege kendi içindeyken dış vücudu hareketsiz kalıyor sanırım.

Sanji'nin kaynanası Beege'nin Pekoms'a kalleşlik yaptığını öğrenince üzerine oturur Beege'nin kale den moloz yığınına döner kalleşşşş.

Yok yok, tamam bastırıyorum ve bir daha açığa çıkarmayacağım SanjixNami isteğimi. :(
Baskı altında kalıp sevdiğin şeyden vazgeçme allasen. :(

@amaneden milleti zapturapt altına almaktan vazgeç artık, herkese bir şeyler dayatıyorsun.

Bu bölüm Pekoms'a bir karizma point eklendi benim için.
Ona karizma point eklemeyenler utansın zaten. Anca badass badass dövüş kazananlara point eklenir bu forumda. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık